روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

فرماندار رفسنجان برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان رفسنجان را تشریح کرد.

مجید فصیحی هرندی عصر یکشنبه در جلسه هماهنگی ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس اظهار داشت: یکشنبه 31 شهریورماه و اولین روز از هفته دفاع مقدس با عنوان قدرت، توانمندی و اقتدار نیروهای مسلح نامگذاری شده است و امسال رژه نظامی در شهرستان ها برگزار نمی شود و بصورت منسجم در مرکز استان اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: روز دوشنبه یکم مهرماه با عنوان دانش پژوهی، معرفت، جوانان و سربازان که همزمان با روز بازگشایی مدارس و دانشگاهها و مراکز علمی است، گرامیداشت جوانان، سربازان و مرزداران غیور را خواهیم داشت.

فرماندار رفسنجان افزود: سه شنبه دوم مهرماه به عنوان رونق تولید، حمایت مردم و خودباوری نامگذاری شده است و ضرورت دارد تا به رونق تولید با نگاه مدیریت جهادی و انقلابی نگاه شود.

وی بیان کرد: چهارشنبه سوم مهرماه با عنوان بصیرت، دشمن شناسی، ولایت مداری و دفاع همه جانبه به موضوع نقش ولایت در بصیرت افزایی به منظور مقابله با ترفند و سلطه دشمن به عنوان الگویی موثر در نهضت مقاومت پرداخته خواهد شد.

فصیحی هرندی اضافه کرد: روز پنجشنبه چهارم مهرماه با عنوان شهدا، ایثارگران و رزمندگان به عطرافشانی و گلباران قبور شهدا اختصاص می یابد که با حضور مسئولان ادارات شهرستان برگزار می شود و در این روز تجلیل از خانواده های معظم شهدا و شهیدان مدافع حرم در دستور کار قرار خواهد گرفت.

فرماندار رفسنجان ادامه داد: جمعه پنجم مهرماه با عنوان خانواده و ورزش همگانی و ضرورت توجه به همبستگی ملی و سبک زندگی دینی نامگذاری شده است.

وی بیان داشت: شنبه ششم مهرماه با عنوان رزمندگان، حماسه آفرینان و جهادگران عملیات بزرگ ثامن الائمه نامگذاری شده است و یکشنبه هفتم مهرماه به عنوان فرماندهان، پیشکسوتان و سالروز شهدای دفاع مقدس نامگذاری شده و بزرگداشت فرماندهان دفاع مقدس و تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت را در این روز خواهیم داشت.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی