روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رییس جمعیت هلال احمر کشور  در جلسه بررسی مسائل و مشکلات موقوفات جمعیت هلال احمر شهرستان رفسنجان بیان کرد: موقوفات جمعیت هلال احمر با هدف برطرف شدن دغدغه های واقفین ارتقا و بهبود خواهند یافت.  دکتر کریم همتی افزود: اهمیت رسیدگی و بررسی مشکلات موقوفات هلال احمر کرمان باعث شد که دومین سفر به این استان در اولویت سفرهای استانی قرار گیرد.  وی با اشاره به ساماندهی املاک و موقوفات جمعیت هلال احمر بر حسب درآمدزایی و کاربری آنان خاطرنشان کرد: شرعا وظیفه داریم درآمدها و نحوه کاربری موقوفات در راستای نیات واقفین محقق شود. 

همتی با اشاره به اینکه اختیارات مدیریت موقوفات هلال احمر شهرستان رفسنجان طبق چارچوب و قانون به استان واگذار خواهد شد، افزود: همه دستگاه ها و ارگان ها همراه جمعیت هلال احمر هستند و با توجه به همراهی و ظرفیت دستگاه های مسئول در شهرستان رفسنجان نیز موقوفات هلال احمر این شهرستان ارتقا خواهد یافت. 

وی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر بعد از آستان قدس رضوی بیشترین موقوفات را در اختیار دارد، بیان کرد: به دنبال این هستیم که همه مشکلات موقوفات هلال احمر را مرتفع کنیم.

رییس جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به اینکه رسیدگی به املاک و موقوفات بخش کوچکی از فعالیت های جمعیت هلال احمر است، گفت: راه اندازی خانه های هلال با هدف گسترش آموزه های امدادی و سایر فعالیت های داوطلبانه و عام المنفعه در روستاها از ماندگارترین خدماتی است که در جمعیت هلال احمر صورت گرفته است. 

وی ضمن ابراز تقدیر  و خرسندی از افتتاح و راه اندازی ۷۰ خانه هلال در شهرستان رفسنجان اظهار کرد: ۳۰ هزار خانه هلال دیگر نیز در کشور باتوجه به نیاز روستاها و شهرها راه اندازی خواهد شد. 

گفتنی است، رییس جمعیت هلال احمر در بدو ورود به رفسنجان از املاک موقوفه مرحوم شفیعی پور، بیمارستان های موقوفه مرادی، زایشگاه نیک نفس، آزادی و داروخانه جمعیت هلال احمر رفسنجان بازدید کرد

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی