روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

در جلسه ستاد کرونا بیان شد:

فرماندار رفسنجان: بازرسی ها از اماکن ها عمومی تشدید و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی: کادر درمانی، خسته هستند

فرماندار ویژه رفسنجان در جلسه ستاد کرونا گفت: از مردم ، کسبه و همه افرادی که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در بحث پیشگیری و رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان رفسنجان همکاری کردند ، صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.

دکتر فصیحی هرندی افزود: بدیهی است، رعایت نکات بهداشتی ، استفاده از ماسک به صورت مستمر و عدم شرکت در اجتماعات و مهمانی های خانگی و دور همی ها در پیشگیری از این بیماری موثر بوده است.

وی با اشاره به این که در بحث بازرسی ها از اماکن و ادارات شهرستان اقدامات بسیاری خوبی انجام شده و همچنان با قدرت ادامه خواهد داشت خاطر نشان ساخت: برخی پمپ بنزین ها و رستوران ها در شهرستان نقاط قرمز هستند و در این راستا، بازرسی ها از این مکان ها تشدید و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

دکتر فصیحی هرندی با ابراز تشکر از از دادستان و بازپرس رفسنجان به جهت همکاری در بحث بازرسی از اماکن عمومی و ... که با قاطعیت همراه بوده است، اظهار داشت: به افرادی که قوانین مربوط به پیشگیری از این بیماری را رعایت نمی کنند، هشدار داده می شود که برخورد های حقوقی را جدی بگیرند.

فرماندار ویژه شهرستان همچنین از تشکیل کارگروهی ویژه برای ساماندهی کارگرانی که در زمان برداشت پسته از شهرها و استان های مجاور به شهرستان مهاجرت می کنند، خبر داد.

در این جلسه همچنین رییس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بسیار خسته هستند اما متاسفانه خیلی از افراد جامعه هنوز این ویروس را جدی نگرفتند و بدون ماسک در در اجتماع حضور پیدا می کنند.

دکتر اسماعیلی ندیمی، سخت ترین روز از ابتدای شیوع ویروس کرونا در شهرستان رفسنجان رفسنجان، را هفته گذشته اعلام کرد که ۴۵ نفر بیمار بستری شدند.

وی با بیان این که مشکل کمبود دارو برای برای بیماران کرونایی در رفسنجان وجود ندارد، اطمینان داد پیگیری وسایل و تجهیزات پزشکی بیشتر هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت:پاییز و زمستان بسیار سختی در بحث مبارزه با ویروس کرونا در پیش رو داریم .

تاکنون 1102 نفر در شهرستان های رفسنجان و انار به ویروس کرونا مبتلا شدند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: تا ظهر روز سه شنبه 7 مرداد ماه ۱۱۰۲ نفر در شهرستان های رفسنجان و انار به ویروس کرونا مبتلا شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، دکتر جمالی زاده افزود : هم اکنون ۳۰ نفر بستری قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان رفسنجان هستند .

وی ادامه داد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در شهرستان رفسنجان و انار ۲۶۶ نفر بستری شدند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴ نفر بستری شدند.

وی ابراز داشت : خوشبختانه در ۲۴ ساعته گذشته مورد فوتی در رفسنجان نداشتیم .

دکتر جمالی زاده گفت: مجموع موارد فوتی ابتلای قطعی به کووید ۱۹ از ابتدا تا کنون ۳۵ نفر بوده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی