روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: بسته تحولی «سیاست های مدیریت آسیب های فضای مجازی» و «آموزش سواد رسانه ای» در حال تدوین است.

بسته تحولی "مدیریت آسیب‌های فضای مجازی" در حال تدوین است - ایرنا

علیرضا کاظمی در جلسه مجازی با مدیران، روسا، معاونان پرورشی و تربیت بدنی و کارشناسان این حوزه در آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان گفت: مجموعه آموزش و پرورش ناخودآگاه در یک زیست بوم جدید قرار گرفت، در بحرانی که از سیل و زلزله و سایر بحران های طبیعی بدتر است که قطعا با آسیب هایی هم مواجه هستیم اما آموزش و پرورش، سریع ترین واکنش را در این زمینه با راه اندازی شبکه شاد و استفاده از ظرفیت صدا و سیما و ظرفیت معلمان ایثارگر، نشان داد.

وی با بیان اینکه روز به روز باید تلاش کنیم تا آسیب ها کم و به فرصت تبدیل شوند، افزود: زیست بوم جدید ظرفیت های بسیاری برای نظام ما ایجاد کرده، ارزش های بی بدیلی دارد که در مقایسه با تهدیدهایش ناچیز است، اما قطعا ما این فرصت ها را بدون تهدید نمی توانستیم ایجاد کنیم.

کاظمی تصریح کرد: معتقد نیستیم فضای مجازی کار فضای حقیقی را می کند اما واقعا چیزی غیر از این نمی توانستیم انتخاب کنیم و امیدواریم این فرصت ها فرصت هایی ماندگار برای آموزش و پرورش باشد.

وی گفت: با تلاش شبانه روزی همه همکاران فرهنگی و با هم افزایی و همکاری باید آسیب های فضای مجازی را به حداقل برسانیم و به زودی از شبکه شاد سه رونمایی می شود که ظرفیت های بیشتر و فضای امن تری دارد.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در ادامه گفت: سند تحول بنیادین، میثاق ملی آموزش و پرورش و مردم با رهبری است و اهداف آموزش و پرورش بر اساس سند تحول بنیادین شکل می گیرد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی