روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

نمایشگاه نقاشی آثار هنرجویان گالری نگار همزمان با عید سعید مبعث و با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمع زیادی از اعضای کانون هنرهای تجسمی در محل گالری برپا شد.


به گزارش خبرنگار ما، در این مراسم که با برگزاری جشن رونمایی از کتاب «شهر هشتم 95» شامل آثار آبرنگ کاران ایران همراه بود، مهری سنجی مدیر گالری از حضور 32 اثر از گروه نگار در این کتاب خبر داد و با ابراز خرسندی از این رخداد هنری، گفت: خوشبختانه گروه نگار توانسته به پیشرفت قابل توجهی برسد و با انتشار آثار خود در این کتاب به عنوان قوی ترین گروه در سطح کشور مطرح شود.
در این مراسم ایمان محمدآبادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با تقدیر از بالا بودن سطح کیفی آثار نمایشگاه، گفت: چاپ آثار در مجموعه «شهر هشتم» که شامل آثار نقاشان آکریلیک کار کشور است، نشانه بالا بودن کیفیت آثار می باشد.
وی با ابراز خرسندی از ایجاد چنین ظرفیتی در رفسنجان افزود: در صورت آمادگی هنرمندان امکان برپایی نمایشگه آثار آنان در استان و کشور وجود دارد و پذیرای نمایش آثار سایر هنرمندان کشور نیز هستیم.
در این نمایشگاه که آثاری از خانم مهری سنجی و جمعی از هنرجویان گالری نگار برپا شده بود، بیش از 80 تابلوی نقاشی به معرض نمایش گذاشته شد.
مهری سنجی بانوی هنرمند رفسنجانی از سال 1367 و به مدت 29 سال در زمینه نقاشی فعالیت می کند و تاکنون 10 نمایشگاه بین المللی در سایر کشورهای دنیا برپا کرده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی