روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رئیس شوراهای حل اختلاف کرمان با اشاره به اینکه کرمان رتبه اول کشوری در زمینه سازش پرونده‌های قتل را دارد، گفت: ۱۴ محکوم به قصاص با رضایت اولیای دم از مرگ رهایی یافتند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کرمان، مهدی تقی زاده اظهار کرد: با اهتمام اعضای شورای حل اختلاف شعب ویژه زندان و همچنین اقدام خداپسندانه خانواده‌های اولیای دم، ۱۴ محکوم به قصاص نفس با رضایت اولیای دم از قصاص رهایی و فرصت زندگی مجدد یافتند.

تقی زاده اظهار داشت: این اقدام ارزشمند در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و تحقق اهداف و سیاست‌های کلان قوه قضائیه و گسترش فرهنگ سازی صلح و سازش صورت پذیرفته است.

فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی اعضای باند آدم ربایی و رهایی نوجوان ۱۶ساله ربوده شده در کمتر از ۴۸ ساعت در شهرستان کهنوج خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار غلامرضا جعفری اظهار داشت: در پی دریافت گزارش میدانی مبنی بر ربایش فردی ۱۶ ساله توسط افراد ناشناس در شهرستان رودان و مخفی شدن آدم ربایان در شهرستان کهنوج استان کرمان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های نوین پلیسی موفق شدند محل اختفای اعضای باند آدم ربایان و نگهداری گروگان را در مناطق حاشیه ای شهرستان کهنوج شناسایی کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران با اخذ نیابت قضائی از دادگاه عمومی و انقلاب بندرعباس به شهرستان کهنوج اعزام و با همکاری پلیس کهنوج موفق شدند مخفیگاه آدم ربایان و محل نگهداری فرد ربوده شده را محاصره کنند.

سردار جعفری اظهار داشت: دو آدم ربا با توجه به حضور و اشرافیت تکاوران پلیس عرصه را بر خود تنگ دیده و با میانجی گری ریش سفیدان محلی ضمن تسلیم خود، نوجوان ربوده شده را نیز صحیح و سالم آزاد کردند که به آغوش خانواده بازگشت.

بر اثر واژگونی سواری سمند در محور یزد انار ۱۶نفر از اتباع بیگانه در این خودرو دیشب مصدوم شدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مصدومان این حادثه ۷مرد ۶کودک و ۳زن هستند که با ۴دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های شهری انار با همکاری هلال احمر به بیمارستان علی ابن ابیطالب رفسنجان منتقل شدند.

همچنین حال ۳مصدوم این حادثه وخیم گزارش شده است که اکنون در بیمارستان رفسنجان بستری و تحت مداوا هستند.

سرگرد وحید پورموسی رییس پلیس راه شهرستان انار علت واژگونی را بی‌مبالاتی راننده به علت تجاوز از سرعت مجاز اعلام کردند.

کودک 5 ساله در اثر برخورد با یک خودرو در بزرگراه خلیج فارس جان خود را از دست داد

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ظهر روز ۲۹ شهریورماه برخورد سواری با عابر پیاده در بزرگراه خلیج فارس باعث جانباختن مصدوم ۵ ساله گردید.

گفته می شود کودک 5 ساله از تبعه افغان بوده است

فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری عامل شهادت هادی رئیسی رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فهرج در کمتر از یک ساعت و کشف ۵۸۹ کیلو و ۵۰۶ گرم مواد افیونی در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری در جمع خبرنگاران گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج با اقدامات اطلاعاتی از عبور محموله سنگینی از مواد افیونی از شهرستان فهرج مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: ماموران در روستای "علی آباد چاهدگال" به یک دستگاه خودرو نیسان برخورد و با سرنشینان مسلح آن درگیر شدند که متاسفانه ستوان یکم هادی رئیسی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج در این درگیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

ناظری بیان کرد: خودرو اشرار از محل درگیری متواری شد اما با سرعت عمل و هوشیاری ماموران پلیس در کمتر از یک ساعت توقیف و قاتل مسلح دستگیر شد.

وی با اشاره به کشف ۲ قبضه سلاح ممنوعه و مقادیر زیادی مهمات در این عملیات تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودرو ۴۴۳ کیلو و ۸۰۳ گرم تریاک، ۱۱۹ کیلو و ۴۰۱ گرم حشیش، ۱۵ کیلوگرم شیشه و ۱۱ کیلو و ۳۰۰ گرم هروئین کشف کردند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی