روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

فرماندار ریگان گفت: براثر شدت وزش باد و گرد وغبار شدید محور ترانزیتی ریگان چابهار و راه ارتباطی 50 روستای ریگان مسدود شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کرمان ، امین باقری، غلظت گرد و غبار را 20 برابر حد مجاز اعلام کرد و افزود : طوفان 150روستا را در محاصره شدید قرا ر داده است و تا کنون 100ریگانی به مراکز درمانی مراجعه کردند .

فرماندار ریگان از اعزام اکیپ های امدادی جهت امداد رسانی به روستاهای گرفتار در طوفان در این شهرستان خبر داد. وی گفت : طوفان خسارت هایی به زیر ساختهای کشاورزی شهری و عمرانی این شهرستان وارد کرده است که کارشناسان در حال برآورد خسارت می باشند.

بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری سانتافه در محور «راور- کوهبنان» ۲ نفر از سرنشینان در صحنه و یک نفر در مسیر بیمارستان کشته شد.

سرپرست پلیس راه شمال استان کرمان گفت: یک دستگاه سواری سانتافه هنگام تردد در مسیر «راور-کوهبنان» از مسیر منحرف و واژگون شد که در اثر آن راننده ۲۸ ساله و سرنشین۳۲ ساله جان خود را از دست دادند و سرنشین دیگر که او نیز مردی ۵۲ ساله بود به شدت مجروح شد. سرهنگ"علی اکبر نصیری" با اشاره به سرما و یخبندان نسبتا شدید این محور خاطرنشان کرد: کارشناسان پلیس راه علت اصلی این حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کردند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام یک باند بین المللی قاچاق موادمخدر در کرمان خبر داد.

"دادخدا سالاری" در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: با پیگیری و اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) این شبکه بین المللی قاچاق مواد مخدر در استان منهدم شد.

وی با بیان این که از این شبکه ۲۴۸۵ کیلوگرم مواد مخدر شامل ۱۵۳۰ کیلوگرم تریاک و ۹۵۵ کیلوگرم هرویین که به صورت کاملا ماهرانه در یک دستگاه تانکر سوخت جاساز شده بود، کشف و ضبط گردید افزود: اعضای این باند، محموله را از مرزهای شرقی کشور وارد کردند و قصد داشتند آن را به مناطق عمقی و غربی کشور و سپس به سمت کشورهای اروپایی منتقل کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان خاطر نشان کرد: در این رابطه دو نفر دستگیر شدند و دستگیری سایر مرتبطین این شبکه نیز در دستور کار قرار گرفته است.

رییس اورژانس کرمان از واژگونی یک پژو ۴۰۵ در محور «کرمان- بم» خبر داد.

دکتر "سیدمحمد صابری" در گفت و گو با ایسنا، در تشریح جزییات این خبر گفت: این حادثه در ساعت ۷ و ۳۲ دقیقه روز ۲۹ دی ماه رخ داد.

وی افزود: در این حادثه ۴ خانم در رده سنی ۲۵ تا ۴۳ سال مصدوم و متاسفانه یک مرد حدوداً ۳۵ ساله جان باخت. رییس اورژانس کرمان ادامه داد: مصدومین با حال عمومی مساعد توسط سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شدند.

یک دستگاه امبولانس حامل بیمار روز چهارشنبه در محور بم – کرمان براثر لغزندگی جاده واژگون شد . به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای کرمان ، رییس اورژانس بم گفت: این آمبولانس متعلق به اورژانس جیرفت و حامل بیمار ناشی از سوختگی بود که به دلیل لغزندگی جاده از جاده منحرف و واژگون شد.

آقای شیخ رابری افزود: دو کارشناس آسیب دیده اورژانس به همراه بیمار به کرمان اعزام شدند.

خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی