روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رئیس دادگستری کوهبنان از دستگیری یک قاتل فراری به همراه یک سارق مسلح در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کرمان، محمد مهدی میرزایی اظهار کرد: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی این شهرستان، پس از انجام یکسری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای دو متهم خطرناک در این شهرستان شدند.

وی اعلام کرد: بلافاصله دادستانی دستورات قضائی لازم برای دستگیری متهان را صادر کرد و در یک عملیات ضربتی متهمان در منطقه کیان شهر از توابع شهرستان کوهبنان بازداشت شدند.

رئیس دادگستری کوهبنان اعلام کرد: متهمان در بازجویی‌های اولیه به یک فقره قتل و همچنین انجام سرقت مسلحانه در استان سیستان و بلوچستان اعتراف کردند.

میرزایی گفت: با هماهنگی با دستگاه قضائی در استان سیستان و بلوچستان متهمان برای ادامه رسیدگی به پرونده قضائی به استان محل وقوع حادثه اعزام شدند.

برخورد پژو 405 با گاردریل در ابتدای کمربندی یزد - کرمان منجر به مرگ راننده خودرو شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی رفسنجان: صبح روز شنبه در اثر برخورد پژو 405 با گاردریل در ابتدای کمربندی یزد - کرمان بعد از پمپ بنزین کمالی، راننده خودرو جان خود را از دست داد.

سرپرست فرماندهی انتظامی کهنوج از جان باختن یک نوجوان 12 ساله بر اثر برق گرفتگی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، حیدر احمد یوسفی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد برق گرفتگی در یکی از محله‌های سطح شهر، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی کهنوج افزود: با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد، نوجوانی 12 ساله که هنگام بارندگی به پشت بام منزل رفته بود و در پی تماس با سیم برق دارای زدگی، دچار برق گرفتگی شده است.

احمدیوسفی تصریح کرد: این مصدوم توسط عوامل امدادی به مرکز درمانی منتقل شد اما متاسفانه تلاش‌ها بی‌نتیجه بود و این نوجوان 12ساله جان خود را از دست داد.

جانشین فرمانده پلیس راه استان کرمان گفت: طی امسال حدود ۳۷ نفر در حوادث رانندگی افغانی کِش ها در جاده‌های این استان جان باخته اند. سرهنگ علی رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مخاطرات تردد وسایل نقلیه ای که اقدام به جابجایی اتباع افغانستانی بدون مجوز در استان کرمان می‌کنند، اظهار کرد: از ابتدای امسال حدود ۳۷ نفر به صورت مستقیم در حوادث رانندگی افغانی کِش ها در جاده‌های استان کرمان جان خود را از دست داده‌اند. وی با اشاره به برخورد جدی پلیس با افغانی کِش ها، گفت: در یکسری از تصادفات کارشناسان سر صحنه می‌روند اما اثری از افغانی کِش‌ها نیست و شاید علت خروج از جاده برخی از این خودروها تردد افغانی کِش هاست.

جانشین فرمانده پلیس راه استان کرمان گفت: این قبیل خودروها با سرعت بالا و چراغ خاموش در جاده‌ها تردد می‌کنند و در مواردی که منجر به تصادف می‌شود اقدام به فرار می‌کنند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: استنشاق منوکسید کربن جان جوان ۱۸ ساله از اهالی روستای ده شیب شهرستان راور را گرفت.

سید محمد صابری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرد ۱۸ ساله راوری به دلیل استفاده از ذغال به منظور گرم کردن چادر مسافرتی محل اقامتش و تنفس گاز منوکسید کربن جان خود را از دست داد. وی اظهار داشت: نیروهای اورزانس پیش بیمارستانی بلافاصله بعد از اطلاع از این حادثه در محل حاضر شدند اما جوان راوری جان خود را از دست داده بود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی