روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

در شادي ها فرزندان دلبندمان را همراهي کنيم تا هميشه نظاره گر گل خنده هايشان باشيم. فرزندان تان را در تهيه وسايل آتش بازي بي خطر و مفرح همراهي کنيد.

عصر چهارشنبه گذشته دو جوان ۱۶ و ۱۷ ساله شهربابکی در جاده استبرق در یک ساختمان، در حال ساخت نارنجک دست‌ساز دچار حادثه شدند.

محمد خواجه‌ندیک مسئول فوریت‌های پزشکی شهربابک در این زمینه به خبرنگار فارس گفت: شدت انفجار باعث شکسته شدن شیشه‌های ساختمان و سوختگی شدید سر، صورت، دست‌ها و پاهای هر دو جوان شده که پس از انجام اقدامات اولیه توسط مامورین اورژانس در محل، دو جوان به بیمارستان ولیعصر(عج) شهربابک منتقل شدند

وی افزود: سوختگی ناشی از انفجار در هر دو جوان بالای ۴۰ درصد بوده که یکی از مصدومین به علت اصابت ترکش‌های ناشی از ماده منفجره دچار پارگی در ناحیه شکم شده است.

مدیرکل راهداری استان کرمان با بیان اینکه واژگونی علت ۵۶ درصد تصادفات استان کرمان است گفت: ۴.۵ میلیون مسافر از ابتدای سال جاری تاکنون در محورهای استان تردد داشتند.

طی یک هفته گذشته دو نفر بر اثر اقدام به خودکشی در رفسنجان، جان خود را از دست دادند.

در خصوص علت و انگیزه این دو حادثه ناگوار، گزارشی منتشر نشده و از سوی مراجع ذی صلاح در دست بررسی است.

بامداد دیروز(سه شنبه) یک تانکر حمل بنزین در خیابان شهید وجدانی شهر رفسنجان منفجر شد.

در اثر انفجار این تانکر، شیشه تعداد زیادی از واحدهای مسکونی و تجاری محل شکسته و باعث ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان شد. خوشبختانه تانکر خالی از بنزین و در خیابان پارک و هیچ مصدومی هم نداشته است.

فرماندار رفسنجان در خصوص این انفجار گفت: موضوع و علت این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی