روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان از دستگیری قاتل فراری «ع.م» در این شهرستان ظرف مدت کمتر از 16روز خبر داد و گفت: متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.
جمال الدین محمد شیخ بهایی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در تاریخ 7 فروردین سال جاری در ساعت 01:15 بامداد حسب گزارش شهروندان منطقه نودژ شهرستان منوجان مبنی بر صدای تیراندازی در شهرک شهید بهشتی،اکیپی از ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.
این مقام قضائی تصریح کرد: ماموران پس از مراجعه به درب منزل مقتول و با مشاهده آثار خون در حیاط خانه، بدن نیمه جان مقتول را که از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود به بیمارستان 12فروردین کهنوج منتقل می نمایند که متاسفانه به علت شدت جراحات فوت می نماید. وی ادامه داد: پس از وقوع این حادثه رسیدگی به این پرونده در دستور کار ویژه دادستانی قرار گرفت که با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی متهم در محل مخفیگاهش در شهرستان کهنوج دستگیر گردید.
شیخ بهایی عنوان کرد: متهم در بازجویی های اولیه به جرم خود اقرار نموده و تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد و متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی