روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

دادستان مرکز استان کرمان از انهدام سه باندکلان و مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور خبر داد و گفت: برخورد با قاچاقچیان کلان مواد مخدر در دستور کار جدی دستگاه قضائی است. دادخدا سالاری اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان ظرف ۲۴ ساعته گذشته سه باند کلان و بین المللی قاچاق مواد مخدر که محموله ها را پس از وارد کردن به کشور، با استفاده از خودروهای تیزرو از مرزهای شرقی کشور به استانهای عمقی قاچاق می کردند، شناسایی و قبل از ترانزیت مواد مخدر به سایر نقاط کشور مورد ضربه قرار گرفتند.

وی اعلام کرد: شب گذشته پس از انجام یکسری اقدامات پیچیده و منسجم اطلاعاتی از سوی افسران اطلاعاتی استان کرمان، در سه عملیات جداگانه در شهرکرمان سه نفر از اعضای اصلی و سرباندهای کلان قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان عنوان کرد: در این رابطه مقادیری سلاح و مهمات جنگی از قبیل اسلحه کلاشینکف و کلت کمری و مقدار یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و سه دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.

در همین رابطه سید علی متولی، رئیس دادگاه عمومی نرماشیر نیز از کشف بیش از ۳۰۰ کیلوگرم از انواع مواد مخدر طی روز گذشته توسط ماموران اداره اطلاعات شرق استان کرمان خبر داد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی