روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: دایی مسلحی که در اقدامی جنون آمیز خواهرزاده خود را به قتل رساند دستگیر شد.

سردار "عبدالرضا ناظری" روز شنبه در نشستی خبری گفت: ۲۶ روز قبل در یکی از خیابان های شهر کرمان فردی به قصد انتقام گیری مبادرت به قتل خواهرزاده خود (با شلیک گلوله) می کند که در این جنایت فرزندنش نیز قاتل را همراهی می‌کردند.

وی اظهار داشت: بحث‌ها و اختلافات خانوادگی در سال‌های گذشته عامل دعوای طرفین بود که پس از نزاع و درگیری، این قتل در ملاء عام صورت گرفته و باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مردم و اهالی مردم منطقه می شود.

فرمانده انتظامی استان کرمان از اقدامات اطلاعاتی و فنی توسط نیروهای انتظامی کرمان سخن به میان آورد و عنوان کرد: با پیگیری های فنی و اطلاعاتی متوجه شدیم که قاتل به یکی از استان‌ها متواری شده است که در روز چهارشنبه هفته گذشته پس از تکمیل اطلاعات، دستور عملیاتی برای دستگیری وی صادر و عملیات دستگیری با اخذ نیابت از مقام قضایی صادر و صبح روز گذشته قاتل که در یکی از روستاها مخفی شده بود، با یک اقدامات عملیاتی غافلگیرانه توسط پلیس دستگیر شد.

وی بیان کرد: یک قبضه سلاح کلانشینکف و یک قبضه کلت کمری و مقدار زیادی مهمات جنگی و حدود ۷ کیلوگرم مواد مخدر نیز از محل مخفیگاه این شرور کشف و ضبط شده است.

ناظری با اشاره به اینکه پرونده این شرور در دستگاه قضایی مورد بررسی و حکم آن صادر خواهد شد، اظهار کرد: به همه مجرمین این هشدار را می دهیم که پلیس همواره در رصد آنهاست و اگر خلافی مرتکب شوند حتی اگر به خارج از کشور هم متواری شوند قطعا آنها را دستگیر و تحویل دستگاه قضا خواهیم داد.

وی خاطر نشان کرد: فرد شروری که دستگیر شده دارای سوابق مجرمانه‌ای بوده ضمن آنکه وی پیش از نیز مدتی در زندان به سر می‌برده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی