روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مسئول امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: مرحله کشوری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در اراک برگزار و استان کرمان 5 سهمیه کشوری این رقابتها را کسب کرد.

حجت الاسلام مختار یعقوبی گفت: مرحله نهایی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور با شرکت 11 منتخب قرآنی استان در شهر اراک برگزارشد.

وی افزود: از استان کرمان ۳ نفر در بخش معارفی و ۷ شرکت کننده در بخش آوایی به این مسابقات راه یافتند که سعید شاهرخی حائز رتبه عالی در رشته حفظ کل ،فهیمه اصغر زاده در رشته ترتیل موفق به کسب رتبه عالی و مریم عظیمی مقام شایسته تقدیر رادر رشته حفظ 10 جزء کسب کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به حساسیت و نزدیکی نمرات مسابقه دهندگان در رشته های آوایی مقام های اول تا سوم بر اساس رتبه های ممتاز، عالی و شایسته تقدیر اولویت بندی می شود.

یعقوبی به رقابتهای بخش معارفی خواهران اشاره کرد و گفت: فاطمه رزانی برز در رشته معارف حدیث رتبه دوم کشوری و فاطمه پور رحمانی در رشته معارف تفسیر رتبه چهارم کشور را کسب کرد.

وی با اشاره به بسته شدن پرونده چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور اظهار کرد: امسال استان کرمان توانست نتایج خوبی را در رشته های قرآنی این دوره از مسابقات کسب کند و امیدواریم با برگزاری رقابتهای سال آینده نتایج بهتری را در رویداد های قرآنی کشور کسب کنیم.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی