روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

به مناسبت 5 آذر سالروز تاسیس بسیج مستضعفین و همزمان با سراسر کشور، اجتماع بزرگ بسیجیان در رفسنجان با حضور مسئولین، خانواده های معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران و فرماندهان نظامی و انتظامی در محل مصلی امام خامنه ای رفسنجان برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان در این مراسم گفت: امروز نمایش اقتدار بسیجیان است تا بار دیگر اعلام ‌کنند که گوش به فرمان ولایت هستند و چنانچه مقام معظم رهبری صلاح بدانند و در هر برهه از زمان اشارتی بفرمایند در خدمت انقلاب خواهند بود و نمی‌گذارند انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

سرهنگ علی‌اکبر شاهرخی با بیان اینکه امروز همه بسیجیان باید به شهدا اقتدا کنند، تصریح کرد: بسیجیان راه شهدا را که در درجه اول اطاعت‌پذیری و ولایت‌پذیری بود و دوم خدمت‌رسانی به مردم بی‌بضاعت ادامه خوهند داد.

امام جمعه رفسنجان نیز در این همایش با گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان گفت: رسالت بسیج یک رسالت فراگیر و گسترده است و در یک بعد نیست.

حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور با اشاره به اینکه کارآمدی و کارآیی بسیج در تمام عرصه‌ها و صحنه‌ها وجود دارد، تصریح کرد: بسیج همچنانکه در محرومیت‌زدایی و برنامه‌های عملی ورود می‌کند در آسیب‌های اجتماعی هم ورود کند.

همچنین فرماندار رفسنجان در این مراسم اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران طی 40 سال همواره خطرها را پشت سر گذاشته و دو عامل تدابیر هوشمندانه رهبر انقلاب و حضور بسیجیان پشت سر رهبری موجب این اقتدار بوده است. علیار اسکندری‌نسب افزود: هر جا رهبری نظام و بسیجیانش در صحنه مشکلات کشور حضور پیدا می‌کنند دشمن عصبانی می‌شود و برای شکست دو عامل یادشده برنامه‌ریزی دارد. اسکندری‌نسب ادامه داد: شرایط امسال کشور شرایط خاصی است که دشمن می‌خواهد با رهبری استکبار جهانی، معاندان نظام را دور هم جمع کند و به خود وعده دادند انقلاب اسلامی ایران جشن چهل سالگی خود را برگزار نکند.

فرماندار رفسنجان در این زمینه تصریح کرد: امسال انقلاب اسلامی جشن خود را باشکوه‌تر از هر سال برگزار خواهد کرد و در رفسنجان امسال دو برنامه اساسی برای جشن‌های چهلمین سال انقلاب داریم. اسکندری‌نسب بیان داشت: با همت مسؤولان و بسیجیان یادواره شهدای شهرستان‌های رفسنجان و انار همزمان با کنگره 6 هزار شهید استان کرمان که یک ششم این شهدا از رفسنجان و انار هستند برگزار می‌شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی