روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز پیش ثبت‌نام سفرهای نوروزی به عتبات از شنبه ۶ بهمن‌ ماه جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، در سال‌های اخیر بسیاری از ایرانیان ایام نوروز را در عتبات مقدسه عراق سپری می‌کنند و تعطیلات خود را ترجیح می‌دهند که در این اماکن مقدس بگذرانند.

بر همین اساس در سال‌های اخیر سفر به عتبات در ایام‌ نوروز با استقبال زیادی مواجه شده است.

سازمان حج و زیارت نیز به منظور برنامه‌ریزی بهتر زائران پیش ثبت‌نام از متقاضیان سفر به عتبات در ایام نوروز را دو ماه قبل آغاز می‌کند به طوری که ثبت‌نام از علاقه‌مندان به این سفر نورانی در ایام نوروز از اوایل بهمن ماه آغاز می‌شود.

مرتضی آقایی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با اشاره به زمان آغاز پیش‌ ثبت‌نام از متقاضیان سفر به عتبات در ایام نوروز اظهار داشت: پیش ثبت‌نام سفر نوروزی به عتبات از شنبه ۶ بهمن‌ ماه جاری آغاز می‌شود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به دفاتر مجاز حج و زیارت اقدام به نام‌نویسی در این سفر معنوی کنند.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی سفرهای نوروزی عتبات از ۲۳ اسفندماه آغاز می‌شود، افزود: این سفرها از ۲۳ اسفند آغاز و تا ۸ فروردین ماه ادامه دارد. مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: پس از اتمام پیش ثبت‌نام متقاضیان این سفر معنوی، به قیدقرعه در ایام نوروز به عتبات مشرف می‌شوند که زمان قرعه‌کشی نیز اعلام خواهد شد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی