روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مراسم یادواره شهدای روحانی شهرستان رفسنجان دوشنبه شب با حضور خانواده های معظم شهدا، مسئولین و اقشار مختلف مردم در مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

امام جمعه رفسنجان در این مراسم اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با گرامیداشت نام و یاد شهدا راه پرفروغ آنها را در جامعه فرهنگ‌سازی کنیم.

حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور افزود: در سطح وسیعی از کشور یادواره شهدا برگزار می‌شود که موجب حفظ نظام و انقلاب شده و برای ادامه راه شهدا باید محافل آنها را پاس بداریم که این معرفت هم وجود دارد.

امام جمعه رفسنجان با اشاره به بحث شهید و شهادت و اینکه طلبه رسالت بزرگی بر عهده دارد، افزود: روحانیت آگاه و در صحنه و انقلابی رسالت خود را به خوبی انجام دادند روحانیان و حوزه‌های انقلابی دین را حفظ کردند طلبه و روحانی کارش را برای خدا انجام می‌دهد.

رمضانی‌پور ادامه داد: امروز ارزش‌ها باید حفظ شود تا انقلاب صادر شود و به راه خود ادامه دهد هر جا ارزشی زیر سؤال می‌رود باید اقدام کرد و در حفظ آن کوشید آن چه انقلاب را از بین می‌برد رنگ‌باختن ارزش‌هاست.

امام جمعه رفسنجان همچنین با اشاره به یک بعد از بیانیه گام دوم انقلاب خاطرنشان کرد: ما روحانیان باید معنویت و اخلاق را در خود نهادینه کنیم و در راستای خودسازی سنگ تمام بگذاریم تا بتوانیم دیگران را بسازیم.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی