روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رییس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه کرمان با اشاره به برگزاری چهل ودومین دوره مسابقات قرآن کریم گفت: ثبت نام مرحله شهرستانی این مسابقات از ۲۰ اسفند شروع و تا ۲۰ فروردین ماه ادامه دارد.

حجت الاسلام مختار یعقوبی با اشاره به آغاز رقابت‌های چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار داشت: مسابقات سراسری سازمان اوقاف هر ساله با آغاز رقابت‌های شهرستانی شروع می‌شود ودر ادامه با برگزاری این رقابت‌ها تا سطح استان و کشوری تا مرحله بین المللی ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه برگزاری مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم در فروردین ماه و اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌باشد، افزود: این مسابقات ویژه رده سنی بزرگسال در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۵ جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، تواشیح و دعاخوانی برگزار می‌شود.

حجت الاسلام یعقوبی تصریح کرد: ثبت نام برای حضور در این مسابقات از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی www.quraniran.ir اعلام شده و برای آن دسته از متقاضیانی که برای ثبت نام اینترنتی محدودیت دارند، امکان مراجعه حضوری به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌ها و ثبت نام از این طریق فراهم شده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی