روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رئیس کل دادگستری استان کرمان صبح دیروز سه شنبه با قضات و کارکنان اداری دادگستری شهرستان رفسنجان دیدار کرد.

یدالله موحددر این دیدار،کثرت ورودی پرونده ها و حجم بالای مراجعات به سیستم قضائی را یکی از بزرگترین مشکلات فعلی قوه قضائیه برشمرد و تأکید کرد باید با ارائه راهکارهای مناسب از قبیل برون سپاری برخی امور غیر مهم و پیگیری و انجام اقدامات پیشگیرانه، بدنبال حل مسائل بود.

وی تحول در قوه قضاییه را مهم ارزیابی کرد و گفت: منظور از تحول در قوه قضائیه این است که در ابتدا چالش ها، خلاء ها و مشکلات شناسایی شوند و سپس با ارائه راه کارها و راهبردهای عملیاتی مناسب به سمت حل مشکلات و برطرف کردن موانع حرکت نماییم.

موحد تصریح کرد: در همین راستا بازدید ها و نظارت های مستمر مسئولان ارشد قضائی از حوزه های قضائی سراسر استان با هدف ایجاد تحول در ارائه خدمات با کیفیت قضائی به مردم صورت می پذیرد.

رئیس شورای قضائی استان کرمان عنوان کرد: دادرسی عادلانه، رسیدگی سریع همراه با دقت به پرونده ها و پاسخ گو بودن به درخواست های مردمی و حفظ ارزش ها و کرامت انسانی مراجعان به سیستم قضائی از مهمترین اهداف قوه قضائیه می باشد

رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه بازدید ها با رویکرد اصلاح امور صورت می پذیرند،گفت: خوشبختانه بالای 95درصد کارکنان دادگستری با انگیزه و پر انرژی در حال خدمت رسانی به مردم شریف استان کرمان هستند و کارکنان قضائی و اداری دادگستری رفسنجان جزء منظم ترین کارمندان استان می باشند.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی، رئیس دادگستری شهرستان رفسنجان گفت: نظارت و بازرسی امر بسیار مهمی است و خوشبختانه بازدیدهای مستمر جناب آقای دکتر موحد، رئیس کل دادگستری استان طی چند سال اخیر منشأ اثرات فراوانی برای حوزه های قضایی سراسر استان بوده است .

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی