روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان برنامه های هفته ناجا در شهرستان رفسنجان را اعلام کرد.

سرهنگ مهدی کریمی در نشست خبری اظهار داشت: شعار امسال هفته ناجا “پلیس هوشمند و مقتدر، امین مردم” است.

وی همایش کوهپیمایی ویژه کارکنان، دیدار با امام جمعه، بازدید از مرکز اطلاع رسانی 197، غبار روبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را از جمله برنامه های هفته ناجا عنوان کرد. سرهنگ کریمی خاطرنشان کرد با هدف آموزش همگانی برای سطوح مختلف مدارس برنامه بازدید از شهرک ترافیک و مرکز مانیتورینگ و پایش تصویری شهرستان با همت معاونت راهنمایی و رانندگی در این هفته تدارک دیده می شود.

فرمانده انتظامی رفسنجان تصریح کرد: رژه موتورسواران قانونمند و اهدای کلاه ایمنی به موتور سواران با همکاری شهرداری و راهنمایی رانندگی و برپایی نمایشگاه مواد مخدر با هکاری معاونت اجتماعی و پلیس مبارزه با مواد مخدر از دیگر برنامه های هفته ناجا در رفسنجان است.

وی تصریح کرد: به همت پلیس فتا نمایشگاه فضای مجازی و آسیب های آن در هفته ناجا برپا می گردد. فرمانده انتظامی رفسنجان عنوان کرد: در هفته ناجا مشاوره رایگان در محل کلانتری شماره های 12 و 13 انجام می شود. کریمی با بیان اینکه سرقت و تصادفات بیشترین آمار حوادث را به خود اختصاص داده اند، یادآور شد: وظیفه پلیس تذکر دادن به مردم است، از مردم می خواهیم که اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرند و مطالعه داشته و هشدارهای پلیس را جدی بگیرند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی