روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

نتیجه تصویری برای انتخابات مجلسمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: امسال بخش احراز هویت و انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان به صورت تمام الکترونیکی انجام می‌شود که این امر امکان خطا را کاهش می‌دهد.

محمدصادق بصیری روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل ثبت احوال استان در کرمان با بیان اینکه ثبت احوال نقشی کلیدی در انتخابات پیش‌رو دارد افزود: تمام زیرساخت‌های دولت و وزارت کشور برای برگزاری انتخابات باشکوه پای کار است و ثبت احوال با زیرساخت‌هایی که در اختیار دارد به برگزاری انتخابات خوب، دقیق، سالم و در شان نظام جمهوری اسلامی کمک می‌کند. وی اظهار داشت: برگزاری انتخابات شهرهای کرمان و راور به صورت تمام الکترونیکی به وزارت کشور اعلام شده که امیدواریم پذیرفته شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با بیان اینکه این استان دارای شاخص‌های مهمی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است گفت: این استان در حوزه تقسیمات سیاسی ۱۸۲ هزار متر مربع وسعت، ۲۳ شهرستان، ۵۷ بخش و بیش از ۲ هزار دهیاری و از نظر جمعیت سرشماری سال ۹۵ سه میلیون و ۱۶۴ هزار و ۷۱۸ نفر جمعیت دارد که از این میزان یک میلیون و ۷۵۸ هزار نفر در شهر و مابقی روستایی و همچنین یک میلیون و ۵۴۷ هزار و ۳۰ نفر زن و مابقی مرد هستند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی