روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

نتیجه تصویری برای اختتامیه جشنواره موسیقی نواحی ایران در کرمان برگزار شدآیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، شبانگاه یکشنبه با حضور مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان در سالن خواجه نصیر دانشگاه فرهنگیان کرمان برگزار شد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در آئین اختتامیه دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران گفت: این جشنواره با استقبال خوب مردم و هنرمندان به مدت سه شب در کاروانسرای گنجعلیخان کرمان و با حضور گروه های موسیقی نواحی از سراسر کشور و چند کشور خارجی برگزار شد.

محمدرضا علیزاده با اشاره به برگزاری برنامه های جنبی جشنواره موسیقی نواحی اظهار داشت: در آئین افتتاحیه این جشنواره رونمایی از کتاب جشنواره موسیقی نواحی، افتتاح نمایشگاه عکس گروهی عکاسان ایران در حوزه موسیقی نواحی و نیز اجرای برنامه توسط موسیقی نواحی شهرستان های سیرجان، شهربابک، انار، بم، رفسنجان و شهر شهداد را داشتیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، جشنواره موسیقی نواحی را در حوزه صنعت گردشگری بسیار موثر دانست و گفت: باید این داشته ها و رویدادهای بزرگ را قدر دانست زیرا برگزاری این جشنواره ها می تواند در جذب گردشگر و حفظ هنرمندان بسیار موثر باشد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی