روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

نتیجه تصویری برای گردهمایی ائمه جمعه استان در رفسنجان برگزار شدگردهمایی ائمه جمعه استان کرمان روز چهارشنبه هفته گذشته در رفسنجان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی در گردهمایی امامان جمعه استان در رفسنجان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره تصمیمات ملی که در چارچوب قانون و منافع ملی اجرا می شوند ، به هیچ عنوان عقب نشینی نمی کنند گفت: نمونه آن، قانون اخیر گرانی بنزین است که در راستای منافع ملی می باشد.

وی با محکوم کردن شرارت روزهای قبل برخی افراد در چند شهر کشور گفت: مردم آشوبها را نمی پذیرند و کشوری که از بحرانهای سخت عبور کرده از اوضاع کنونی هم عبور می کند و روسیاهی آن برای دشمنان آن باقی می ماند.

امام جمعه کرمان گریزی هم به خسارت فتنه سال 88 زد و افزود :در آن زمان گروهی با طرح برگزاری دوباره انتخابات، آسیب ها و صدماتی متوجه کشور کردند، اما رهبرمعظم انقلاب بارها فرمودند اعتراض به روند انتخابات باید طبق قانون پیگیری شود؛ در وقایع اخیر هم بر اساس رویه امام عظیم الشأن و رهبری باید از تصمیمات در چارچوب قانون و منافع ملی حمایت شود.

وی به واکنش مردم در حمایت از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری و اقتدار وامنیت کشور اشاره و خاطرنشان کرد: مردم با راه پیمایی های خود جوش، اقدام آشوبگران در تخریب اموال عمومی را محکوم می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی در ادامه سخنانش فراهم آوردن زیرساخت های لازم برای اقامه نماز جمعه در رفسنجان و خدمات ارزشمند علما و بزرگان این شهرستان برای نظام مقدس اسلامی را ستود . فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان هم با اشاره به اقدامات خرابکارانه اشرار در پی افزایش قیمت بنزین افزود: این توطئه دشمن هم به جایی نرسید و با تدبیر ، تعامل و وحدت همواره پیروز میدان خواهیم بود.

لازم به ذکر است در این سفر دو روزه، علیدادی سلیمانی از نمایشگاه توانمندی های مس و همچنین مجموعه فرهنگی مذهبی مسجد الزهرا(س) بازدید به عمل آورد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی