روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رییس ستاد بزرگداشت حماسه ۹ دی در کرمان با اشاره به برنامه های گرامیداشت ۹ دی گفت: برنامه های بصیرت افزایی و روشن گری در دو بخش آیینی و مراسم برگزار می شود که مراسم محوری ۹ دی ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح در محل میدان شورای کرمان و با سخنرانی سردار "علی فدوی" جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود.

"حسین انجم‌شعاع" روز سه شنبه در نشست خبری بزرگداشت حماسه ۹ دی (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) با بیان اینکه شعار امسال "یوم الله ۹ دی مظهر بصیرت، ولایتمداری و عبور از فتنه ها" انتخاب شده، اظهار کرد: ۹ دی به دلیل حضور حماسی مردم یکی از روزهای مهم و سرنوشت ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است. وی با بیان اینکه باید از فرصت ۹ دی برای بصیرت افزایی و روشن گری نسبت به مسائل منطقه و جهان استفاده و ذهن مردم را روشن کنیم، افزود: ۹ دی متعلق به جناح و گروه خاصی نیست همانگونه که در ۹ دی همه اقشار مردم و جناح های مختلف در آن حضور داشتند. انجم‌شعاع با اشاره به اینکه بعضی از اتفاقات تلخ تاریخ اسلام(مانند جنگ صفین) ریشه در بی بصیرتی و عدم آگاهی دارد، بیان کرد: اگر مردم بصیرت داشته و گوش به فرمان امام خود بودند، اکنون وضع جهان اسلام این نبود.

وی بیان کرد: به دلیل پایبندی مردم ما به ارزش ها و آرمان ها دشمنانی زیادی داریم و به دلیل اینکه زیر بار ظلم و استکبار نمی رویم، با ما دشمنی می کننند که این دشمنی را با جنگ سخت، ناتوی فرهنگی، جنگ اقتصادی و فشار حداکثری دنبال کرده اند تا مردم انقلاب را رها کنند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی