روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به نزدیک بودن ایام الله دهه فجر و انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برنامه‌های دهه فجر باید به‌گونه‌ای باشد که باعث ترغیب حضور حداکثری مردم در انتخابات شود اما در این برنامه‌ها به هیچ‌عنوان به نفع یا علیه هیچ کاندیدایی نباید باشد و تنها اصل انتخابات در نظر گرفته شود.

"حسین انجم‌شعاع" در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی با محوریت دهه فجر گفت: پای کار آمدن مردم، اعتقادات اسلامی و دینی مردم و رهبری حکیمانه امام راحل برای به صحنه آوردن مردم از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی بود و این سه موضوع نیز باعث تداوم انقلاب شده است.

وی ادامه داد: دشمن روی این سه عامل سرمایه‌گذاری کرده به‌گونه‌ای که دشمن سعی بر تضعیف موضع رهبری و جداسازی مردم از انقلاب را دارد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان بیان کرد: بیش از سه میلیون نفر در تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی در کرمان شرکت کردند اما خبرگزاری‌های رسمی جهان این حضور گسترده را نشان ندادند ولی حضور اندک مردم در تجمعات اعتراضی آبان ماه و دی ماه گذشته را به‌صورت وسیع نمایش می‌دهند.

وی با تاکید برآنکه فعال کردن ظرفیت داخلی باعث توانمندی کشور خواهد شد، تصریح کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی ایام الله در دهه فجر از سوی دستگاه های اجرایی صورت گید که عزت و اقتدار جمهوری اسلامی را به نمایش بگذاریم. همچنین سعی بر زمینه‌سازی حضور سازمان‌های مردم نهاد در برگزاری برنامه‌های دهه فجر داریم.

این مقام مسئول به همزمانی مراسمات دهه فجر و چهلیمن روز شهادت سردار سرافراز اسلامی شهید سلیمانی اشاره و بیان کرد: در سراسر کشور مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن همزمان با مراسم چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود اما در کرمان مراسم چهلمین روز شهادت این سردار دل‌ها ۲۷ بهمن برگزار خواهد شد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی