روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت در کرمان خبر داد و گفت: این نمایشگاه با ۱۱۰ غرفه از ۱۴ لغایت ۲۰ بهمن‌ماه در محل حسینیه ثارالله کرمان برپا خواهد شد. محمدرضا علیزاده در نشست خبری به مناسبت برپایی چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان کرمان گفت: چهاردهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت در کرمان برگزار می‌شود که این رویداد بزرگترین رویداد تبلیغی و ترویجی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان بیان کرد: استان کرمان با توجه به پیشینه‌ای که دارد تاکنون ۱۳ نمایشگاه قرآن و عترت برگزار کرده است و نمایشگاه امسال به جزء اهداف اصلی، بحث نشاط اجتماعی را نیز دنبال می کند و شعار امسال این نمایشگاه نیز «قرآن معنای زندگی» تعیین شده است. وی تجلیل از حافظان کل قرآن، حضور نابغه قرآنی محمدحسین طباطبایی، جنگ‌های شادی و کودکان، عرضه نرم‌افزارهای عفاف و حجاب، نمایش ۳۰۰ اثر هنری (مشبک، معرق، عکس)، کارگاه‌های متعدد با محوریت قرآن و خانواده با هدف تحکیم خانواده و ... از جمله برنامه‌های امسال این نمایشگاه برشمرد.

وی با اشاره به اینکه ۶۰ ناشر قرآنی از استان‌های کرمان، تهران، قم و اصفهان در این نمایشگاه حضور دارند، تصریح کرد: از این ۱۱۰ غرفه، ۵۰ غرفه به فروش کتاب، نرم افزار و قلم قرآنی، ۱۵ غرفه به فروش محصولات عفاف و حجاب، ۲۵ غرفه به موسسات و نهادهای مختلف، ۱۰ غرفه به بخش ویژه کودکان و نوجوان و ۱۰ غرفه نیز به بخش هنری اختصاص داده شده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی