روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رییس سازمان بسیج مستضعفین روز پنجشنبه در یادواره سرداران، امیران و یکهزار و ۲۰۰ شهید عشایر استان کرمان در مصلی جیرفت اظهار داشت: این یادواره‌ها کمک می‌کند فرهنگ ایثار و شهادت را بهتر تبیین کنیم لذا همه ما وظیفه داریم با عمل خالصانه در راه شهدا قدم برداریم.

سردار غلامرضا سلیمانی تصریح کرد: یادواره شهدای عشایر با خدمت به مناطق محروم همراه شده و درواقع بهترین اقدام، خدمت به مردم است.

وی با اشاره به این که این روزها فضای جهان اسلام از عطر شهادت سردار سلیمانی طنین انداز شده است گفت: در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و نخستین دستاورد انقلاب اسلامی پس از آزاد کردن ایران از سیطره نظام سلطه، بازیابی هویت ایرانی و اسلامی بود چون برای اولین بار بود فردی بدون اِعمال زور به پیروزی رسید. وی افزود: جمهوری اسلامی ایران مکتب مهمی است که مورد توجه مردم آزادی خواه دنیاست که از این مکتب الهام گرفته‌اند. سردار سلیمانی ادامه داد: ما جزو پیشرفته‌ترین کشورهای نظامی هستیم و موشک‌باران پایگاه تروریست‌های آمریکایی نشان از اقتدار و قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران است.

وی اضافه کرد: اوایل انقلاب حتی سیم خاردار هم نداشتیم ولی امروز دست آوردهای بزرگی در زمینه‌های نظامی داریم و در بُعد سیاسی، فرهنگی، دفاعی، امنیتی و اقتصادی هم قدرتمند هستیم.

وی تصریح کرد: اگر این تحریم‌ها برای هر کشور دیگری اجرا شده بود توان مقاومت را نداشت اما امروز همه ما در کنار هم در مقابل تحریم‌های ناجوانمردانه استکبار ایستادگی کردیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اقداماتی که طی ۴۰ سال گذشته در انقلاب اسلامی در زمینه‌های مختلف انجام شده بی‌نظیر است و درواقع دستاوردهای انقلاب اسلامی قابل انکار نیست و در آینده هم تحقق اقتصاد مقاومتی ما را به شکوفایی کامل می رساند.

وی بیان داشت: ترامپ هر سیاستی را که در مقابل جمهوری اسلامی قرار داد با شکست مواجه شد و حتی در تحریم اقتصادی هم شکست خورد چراکه ایران وادار به مذاکره نشد، بر اساس گزارش‌ها روند اقتصادی مثبت است چون مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را راهبرد ملت ایران قرار دادند و تروریسم اقتصادی و فشار حداکثری بر زمین خورد.

وی افزود: سال آینده بیشتر احساس خواهیم کرد که تحریم‌ها شکست خورده چون دشمنان هنوز قدرت ایران اسلامی را نمی‌شناسند.

وی تصریح کرد: در جریان شهادت سردار سلیمانی، خروج تروریست‌های آمریکایی نوعی شکست بود و همه فهمیدند که پایگاه‌های آمریکایی کارایی ندارند و امروز همه کشورهای منطقه به دنبال خروج آمریکایی‌ها از منطقه هستند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهادت سردار سلیمانی موفقیت و دستاوردی برای آمریکا نداشت و چهره بین‌المللی آنها مخدوش شد چراکه همه ملت ایران دلشان با حاج قاسم بود و این نخستین شکست آمریکا بود چون مردم ایران متحدتر از گذشته شدند.

سردار سلیمانی افزود: ترامپ فکر می‌کرد با شهادت حاج قاسم شرایطی ایجاد می‌کند تا این هدف را ادامه دهد اما وقتی عین‌الاسد موشک باران شد همه دیدند که اعلام کرد ما ادامه نمی‌دهیم، این قدرت ملت اسلام است و این انرژی با قدرت و درایت ولی فقیه در جهان طنین انداز شده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی