روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

نتیجه تصویری برای فیلم‌های جشنواره فجر در مناطق محروم جنوب کرمان اکران می‌شودمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از انعقاد تفاهم‌نامه برگزاری همزمان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در جنوب کرمان خبر داد و گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه فیلم‌های جشنواره فجر همزمان با پایتخت در مناطق محروم جنوب کرمان نیز اکران می‌شود.

حسین اسحاقی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تفاهم‌نامه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بر اساس همین عدالت فرهنگی برنامه‌ریزی شده تا مردم هنردوست هفت شهرستان جنوبی استان کرمان هم بتوانند به طور همزمان، فیلم‌های این جشنواره را تماشا کنند.

وی با بیان اینکه فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۵ تا ۲۲ بهمن‌ماه همزمان با تهران در منطقه جنوب کرمان به نمایش درخواهند آمد، گفت: اقدامات و تدابیر لازم برای برگزاری باشکوه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در این منطقه صورت گرفته تا شاهد استقبال حداکثری مردم این دیار از جشنواره باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: جشنواره فیلم فجر مهمترین جشنواره سینمایی ایران بوده و آشتی مردم با سینما و کمک به رشد بیشتر این موضوع و اینکه همه ما باید خدمتگزار سینما باشیم از اهداف اصلی برگزاری جشنواره فیلم فجر در این روزها است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی