روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

توزیع 78 سری جهیزیه در 9 شهرستان استان کرمان/500 سری جهیزیه تا ...فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: دنبال این هستیم تا پایان سال ۵۰۰ سری جهیزیه در اختیار زوج‌های جوان نیازمند در استان قرار دهیم که در فاز اول از مرحله دوم کمک مومنانه، ۷۸ سری جهیزیه در ۹ شهرستان استان توزیع می‌شود.

سردار حسین معروفی در حاشیه مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه (احسان و تعاون) اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که در استان ما احساس کردیم که باید با جدیت دنبال کنیم، تامین جهیزیه برای جوانانی است که تشکیل خانواده داده‌اند، اما به‌دلیل مشکلات معیشتی و اقتصادی توان تامین جهیزیه ندارند. فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان داشت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با فرمانده کل سپاه و بسیج، در درون استان هم سپاه و بسیج و هم خیران آورده‌هایی برای تهیه جهیزیه داشتند که با برنامه‌ریزی شده طی سه مرحله تا پایان سال جهیزیه در بین جوانان نیازمند توزیع شود. معروفی گفت: امروز در فاز اول از مرحله دوم کمک مومنانه ۷۸ سری جهیزیه در ۹ شهرستان استان توزیع می‌شود و ان‌شاءالله بعد از ماه صفر ۲۵۰ جهیزیه دیگر توزیع و یکسری جهیزیه هم در اسفندماه توزیع خواهیم کرد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: امروز این جهیزیه‌ها در شهرستان منوجان ۱۴ سری، شهر کرمان ناحیه حضرت رسول(ص) ۱۳ سری، کهنوج هفت سری، رفسنجان 5 سری، شهرستان انار ۲ سری، ناحیه دانشجویی سه سری، نواحی قلعه‌گنج، رودبار، بم ارزوئیه و بم هر کدام یک سری و ستاد سپاه استان(بسیج سازندگی )۳۰ سری جهیزیه توزیع می‌شود.

وی عنوان کرد: این جهیزیه‌ها ۱۳ قلم شامل یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، دو تخته فرش، جارو برقی، سرویس قابلمه، اتوبخار، کتری برقی، پتو، ساعت دیواری، سرویس قاشق و چنگال و سرویس چینی ۵۰ پارچه است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی