روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

دومین همایش سردار آسمانی برگزار می‌شود /1300 اثر در بخش‌های گوناگون جشنوارۀ  تئاتر مقاومت شرکت کردند مدیر عامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس عنوان کرد: سال گذشته پس از شهادت سردار سلیمانی نخستین همایش تئاتر سردار آسمانی را در کرمان برگزار کردیم امسال هم بنا داریم دومین همایش تئاتر خیابانی را مجدد در زادگاه سردار داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، نشست خبری چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس با سخنرانی حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و مدیر عامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در تماشاخانه سرو برگزار شد.

حمید نیلی عنوان کرد: امیدوارم جامعه تئاتر کشور در چهلمین سالگرد بتواند دین خود را به شهدای حماسه دفاع مقدس ادا کند.

وی گفت: جا دارد هر چه بیشتر درباره شخصیت سردار سلیمانی کار کنیم. هنرمندان هم به نوعی می بایست ادای دین می کردند که در همان اوایل شهادتشان، نخستین همایش سردار آسمانی در جوار مقبره سردار برگزار کردیم که مورد استقبال قرار گرفت، در حاشیه آن سعی کردیم محفل نمایش خاطره را برگزار کنیم که چند اثر هم به انجمن رسید و در حال بررسی است .

نیلی با تشریح برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب نیز گفت: اولین رویکرد ما با هدف استعدادیابی و تولیدات رادیویی، انعقاد تفاهم نامه با رادیو نمایش با نام جشنواره رادیو حمایت است که تا بهار 80 اثر برای کار به دبیرخانه مجازی ما رسیده و در آن زمان برخی تولیدات را خواهیم داشتیم، همچنین تفاهم نامه با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای چهل اجرای نمایشی از تئاترهای کشور بستیم که در حوزه دفاع مقدس در چند نقطه اجرا می شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی