روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

با افتتاح مدرسه شش کلاسه شهید عبدالمهدی امیدی در روستای جَواران شهرستان رابُر، پایان مدارس خشت و گلی در استان کرمان اعلام شد.

اعلام پایان مدارس خشت و گلی در کرمان | خبرگزاری صدا و سیما

روز دوشنبه با حضور ویدئوکنفرانسی ریاست جمهوری از محل زادگاه سردار شهید قاسم سلیمانی، وزیر آموزش و پرورش با افتتاح مدرسه شش کلاسه شهید عبدالمهدی امیدی روستای جَواران، پایان مدارس خشت و گلی در استان کرمان را اعلام کرد.

آقای حاجی میرزایی در ارائه گزارش به رئیس جمهور گفت: سنگ بنای عدالت در جامعه توزیع فرصت‌های آموزشی است ونوآموزان پیش دبستانی ما از ۸۹هزار نفر به ۲۲۳هزار نفر طی دولت‌های یازدهم و دوازدهم افزایش یافته اند.

حاجی میرزایی گفت: سالانه بیش از ۲۵۰هزار معلم به مدت ۲۰۰روز در مناطق روستایی حضور دارند که این افراد نقطه اتصال دولت با مردم هستند و تعداد دانش آموزان فنی و کاردانش در دولت تدبیر و امید ۶برابر شده و یک هزار و ۵۰۰هنرستان روستایی نیزداریم.

وی با بیان اینکه هر روز ۱۱کلاس روستایی و در تمامی کشور ۲۹کلاس روزانه به بهره برداری رسیده است گفت: همزمان با افتتاح مدرسه سهید عبدالمهدی امیدی روستای جواران ۹۱۳پروژه روستایی با ۳۹۳۳کلاس درس به مساحت ۴۲۰هزار مترمربع مساحت و ۷۸۰میلیارد تومان اعتبار امروز بهره‌برداری می‌شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی