روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در مراسم رونمایی از تیپ سردار شهید حاج‌احمد امینی از لشکر وابستگان سپاه شهید حاج‌قاسم سلیمانی اظهار کرد: سپاه، سنگر مستحکم انقلاب است، یعنی سد بلای ارزش‌های انقلاب و ولایت و مردم است در هرجا که نیاز باشد باید دو هزار کیلومتر فاصله بگیرد مانند فرمانده جبهه اسلام شهید حاج‌قاسم برود و فرمان امامین خویش را عملیاتی کند و نسخه‌ای که آقا مشخص کردند آن فرمانده در زمین علمیاتی کند.

تعریف هشت مأموریت برای لشکر وابستگان سپاه شهید «حاج‌قاسم سلیمانی» |  خبرگزاری فارس

به گزارش خبرگزاری فارس از رفسنجان سردار حسین معروفی خاطرنشان کرد: فرآیندی که رهبری در گام دوم انقلاب تعریف کردند مربوط صرف به جهان اسلام نیست بلکه مربوط به بشریت است. شهید سلیمانی در حوزه ساختار نظام اسلامی و حوزه مسلمانان به ویژه شیعه یک شخصیت تأثیرگذار بود. وی افزود: شهید سلیمانی به همه ما عزت و آبرو داد. لشکر جزء آرزوهای شهید حاج‌قاسم سلیمانی بود که بچه‌های دفاع مقدس را دور هم جمع کند، اروندی‌ها را با امینی‌اش که رفسنجان به آنها افتخار می‌کند، نیروهای شلمچه، طلائیه، جزیره مجنون، عبور از ارتفاعات سخت، عبور از زمین پراز مین مهران و ..همه را دور هم جمع کند.

معروفی ادامه داد: امروز سر یک سفره قرار می‌گیریم باید از اصول خود دفاع کنیم، این جمعیت سهامداران واقعی انقلاب اسلامی هستند و امروز همین‌‌ها جان خود را سپر بلای انقلاب می‌کنند.

معروفی خاطرنشان کرد: این لشکریان هزینه انقلاب، ولایت و مردم می‌شوند، مانند حاج‌قاسم برای این مثلث مقدس جان خود را می‌دهند.این انسان‌ها بزرگ هستند و کار بزرگ کردند و فدای هرکسی نخواهند شد.این لشکر در هیچ حوزه سیاسی قرار نخواهد گرفت.

وی تصریح کرد: هشت مأموریت برای لشکر تعریف کردیم؛ کمک به ترویج فرهنگ جهاد و مقاومت و دفاع مقدس و جلوگیری از انحراف دفاع مقدس، کمک به امنیت داخلی، کمک سازماندهی‌شده به حوادث غیرمترقبه، در حرکت کمک‌های مومنانه با برنامه و...در قالب این هشت مأموریت است.معروفی تصریح کرد: رفسنجان با عقبه خوب و شهدای بزرگی که تقدیم کرده و سابقه ارزشمندش قطعا می‌تواند الگوی عملی برای کشور باشد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی