روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

امام جمعه رفسنجان در نشست خبری ویژه سالگرد شهید سردار سلیمانی اظهار داشت: با توجه به کلمات و تعابیری که رهبر معظم انقلاب از سردار سلیمانی داشتند و ایشان را به عنوان قهرمان امت اسلامی نامیدند، باید ملت ایران از قهرمان خود یاد کنند و سالگرد شهادت ایشان را گرامی بدارند و از وی تجلیل کنند.

مراسم اولین سالگرد شهادت سردار دلها همزمان با یادمان شهدای رفسنجان برگزار  می شود • پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی رفسنجان

حجت الاسلام و المسلمین عسکری ادامه داد: بحث تجلیل از سردار منحصر به برگزاری سالگرد ایشان نیست بلکه زنده نگه داشتن مکتب حاج‌قاسم است که مقام معظم رهبری هم روی این معنا تأکید فرمودند.

وی خاطرنشان کرد: مکتب حاج‌قاسم به عنوان مکتب معنویت، مکتب ایثار و شهادت، مکتب مردمی در عرصه‌های مختلف و ... است.

وی افزود: بصیرت و ولایتمداری جزو ارکان مکتب حاج‌قاسم است. مسئله دوراندیشی و آینده‌گری و... در مکتب حاج‌قاسم بود و مکتب حاج‌قاسم باید محور به محور به عنوان ارائه یک الگوی موفق برای جوانان و آیندگان و جامعه و نسل بشریت مطرح شود.

امام جمعه رفسنجان عنوان کرد: من این تشنگی را در مردم می‌بینم که حاج‌قاسم را بیشتر بشناسند که امیدوارم جامعه برای شنیدن افکار بلند و روحیات حاج‌قاسم به آن درک لازم رسیده باشد.

وی در ادامه به برگزاری محدود مراسم حاج‌قاسم در روز شنبه 13 دی ماه در مصلای بزرگ امام خامنه‌ای رفسنجان اشاره و تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در مراسم با دعوتنامه در مجلس حضور می‌یابند چون به دلیل کرونا محدودیت‌هایی داریم که از پذیرفتن عموم مردم در این مراسم معذوریم.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی