روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رییس دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان با اشاره به همکاری این مرکز در برگزاری دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی، بر لزوم پویایی دانشگاه ها از لحاظ علمی و فرهنگی تأکید کرد.

همراهی دانشگاه ولی‌عصر «عج» در برپایی دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی - دانشگاه  ولی عصر رفسنجان

حسن رنجبر عسکری در حاشیه جشنواره تئاتر خیابانی سردار آسمانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت فعالیت ها و اقدامات مراکز علمی، دانشگاه ها را مجموعه ای از نیروهای علمی عنوان کرد که باید در بطن جامعه باشند و اظهار کرد: دانشگاه ها باید هم از لحاظ علمی و هم فرهنگی پویا شوند.

وی با اشاره به ایجاد مرکز نوآوری دانشگاه ولیعصر(عج) با همکاری مجتمع مس سرچشمه برای حمایت از صاحبان ایده و خلاقیت، از همکاری دانشگاه در کسب عنوان شهر خلاق کتاب در کشور خبر داد و گفت: هدف ما این است که دانشگاه ولیعصر (عج) به سمتی برود که در هر جایی اثری از آن هویدا باشد.

رییس دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان ادامه داد: مردم رفسنجان با فعالیت های گسترده در حوزه اقتصادی و تقدیم شهدای گرانقدر شایسته بهترین ها هستند؛ لذا از هر گونه فعالیتی که رضایت مردم را بدنبال داشته باشد حمایت می کنیم.

رنجبرعسکری با اشاره به اینکه زبان هنر به عنوان راهی برای انتقال احساسات و اطلاعات به شمار می رود، تصریح کرد: ارسال پیام از روش های سمعی و بصری امکان دریافت پیام را راحت تر می کند.

رییس دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان در ادامه با اشاره به همکاری این مرکز در برگزاری دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی در رفسنجان، گفت: این رویداد که با همکاری مجموعه فرمانداری ارشاد، مس، شهرداری و دانشگاه برگزار شده است، بسیار ارزشمند بوده و دانشگاه ولی عصر«عج» نیز ضمن همراهی با این رویداد برای همکاری در برپایی سایر رویدادهای فرهنگی و هنری در آینده آمادگی خود را اعلام می دارد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی