روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مدیر روابط عمومی مس سرچشمه گفت: به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دل‌ها مسابقه بزرگ کشوری حفظ سوره‌های مبارکه «صف» و «جمعه» برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، روح الله ابوالهادی اظهار داشت: مسابقه بزرگ کشوری حفظ قرآن سوره‌های مبارکه صف و جمعه صبح جمعه دوازدهم دی ماه با همکاری مؤسسه قرآنی مکتب القاسم هیئت کربلا و به همت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه برگزار شد و شرکت کنندگان به صورت مجازی با یکدیگر رقابت کردند.

مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه اظهار کرد: از ویژگی مسابقه این بود که به دلیل شرایط کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مسابقات به صورت مجازی در ساعت مشخصی برای هر شرکت کننده به منظور ارائه و انجام آزمون تعیین شده بود.

ابوالهادی توضیح داد: در مسابقه بزرگ کشوری حفظ قرآن سوره‌های مبارکه صف و جمعه در مجموع ۹ هزار و ۴۶۳ شرکت کننده از سراسر کشور به رقابت پرداختند که نتایج آزمون به زودی اعلام خواهد شد و آئین اختتامیه و قرعه کشی با توجه به وضعیت و شرایط کرونایی در دی ماه برگزار خواهد شد. وی ادامه داد: به نفر اول این مسابقه بزرگ قرآنی ۱۰۰ میلیون ریال، نفر دوم ۶۰ میلیون ریال و نفر سوم ۴۰ میلیون ریال به همراه ۸۰ جایزه ۵ میلیون ریالی به نفرات برتر اهدا خواهد شد. ضمن آنکه به کم سن ترین و مسن‌ترین شرکت کننده بدون قرعه کشی جوایزی اهدا می‌شود. مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه در پایان با تاکید بر اینکه تعمیم و تعمیق فرهنگ منور قرآنی در جامعه ضروری است، یادآور شد: مجتمع مس سرچشمه تاکنون ۹ دوره مسابقات حفظ قرآن از سوره‌های مختلف برگزار کرده که با استقبال بسیار خوب روبرو بوده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی