روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

فرماندار رفسنجان با اشاره به تقدیم بیش از ۹۰۰ شهید در دوران دفاع مقدس از شهرستان رفسنجان گفت: از این تعداد ۱۵۷ نفر شهید دانش آموز بوده اند.

رفسنجان ۱۵۷ شهید دانش آموز دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr  News Agency

مجید فصیحی هرندی در یادواره شهدای دانش‌آموز و فرهنگی استان کرمان به میزبانی رفسنجان اظهار داشت: خوشحالیم با همه محدودیت‌های کرونایی، شاهد برگزاری این یادواره هستیم.

رئیس شورای آموزش و پرورش رفسنجان با بیان اینکه افتخار داریم شهید ارسلان اولین شاعر شهید کشور از آموزگاران شهرستان رفسنجان بودند، افزود: اگر این شهدای عزیز مجاهدانه در جبهه‌ها حضور نمی‌یافتند، دست جنایتکار دشمن آنچه که در ابتدای شروع جنگ و در خرمشهر مظلوم اتفاق افتاد را برای ما در درون شهرهایمان رقم می‌زد.

وی گفت: در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس سن و سال به کناری رفت و همه اقشار جامعه از جمله دانش آموزان به فرمان امام (ره) علیه دشمن جنگیدند و اجازه ندادند قطعه‌ای از ایران جدا شود.

فرماندار رفسنجان اظهار کرد: اگر بخواهیم امروزه در سنگر مبارزه با استکبار و ظلم و ستم به درستی کار کنیم و آنگونه در مقابل دشمنان بایستیم که موازنه قدرت به عنوان اهرمی بازدارنده در اختیار ملت قرار گیرد و تقویت شود باید در عرصه‌های علم و تکنولوژی به مرزهای دانش دست یابیم و این کار با همت و تلاش دانش آموزان دست یافتنی است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی