روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ظرفیت خوبی برای روستاییان است که باید نسبت به استفاده از مزایای آن اقدام کنند.

حجت الاسلام جلالی با اشاره به جلسه دوشنبه 23 دی ماه با حضور شیرکانی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور اظهار داشت: متأسفانه وضعیت استان کرمان در خصوص استفاده از این صندوق نسبت به سرانه کشور خیلی پایین است و می توانیم بگوییم تقریبا در رتبه 25 از 30 قرار داریم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با نگاهی به آمار بیمه شدگان صندوق مذکور عنوان کرد: در رفسنجان مجموعا 8 هزار و 494 نفر وارد شبکه صندوق بیمه شدند، اما آنچه جای نگرانی دارد، این است که 7 هزار و 540 نفر سرپرست خانوار داریم که می توانستند زیرپوشش این بیمه بروند اما اقدام نکردند.

حجت الاسلام جلالی با بیان اینکه رفسنجان 13 کارگزاری بیمه و شهرستان انار 4 کارگزاری دارد، تصریح کرد: از این کارگزاران تقاضا داریم اطلاع رسانی بیشتری داشته باشند؛ رفسنجان از لحاظ کارگزار از همه جا بیشتر نمایندگی صندوق بیمه کشاورزی روستاییان و عشایر دارد که نباید این تعداد فاقد پوشش بیمه داشته باشیم.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی