روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: سه سال متوالی بیشترین کودک آزاری در رفسنجان ثبت شده که ریشه کودک آزاری را باید پیدا کرد.

مدیر کل بهزیستی استان: تنها یک درصد کودکان کرمانی در مهد آموزش می‌بینند  حضور ۱۶ درصد کودکان بی‌سرپرست کشور در کرمان - سازمان بهزیستی

"عباس صادق زاده" در جلسه شورای اجتماعی شهرستان رفسنجان در محل فرمانداری افزود: در استان کرمان با رشد مسائل اجتماعی از جمله کودک آزاری، سالمند آزاری، طلاق، خشونت و ... مواجه هستیم که این موارد از دغدغه های مقام معظم رهبری هم است. در کنار پرداختن به مسائل اقتصادی و سیاسی باید به مسائل اجتماعی هم اهمیت داد تا جامعه رو به رشد برود.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان بیان کرد: سند جامع‌ و راهبردی مسائل اجتماعی رفسنجان را با هدف ارائه راهکارهای بهتر زندگی کردن در دست تدوین داریم لذا از ظرفیت خیرین‌ هم باید کمک گرفت. خیرین‌ رفسنجان‌ از دیرباز در حوزه های مختلف از جمله مدرسه سازی، ساخت مسجد و حسینیه، مسکن سازی و امنیت بسیار منشاء خیر بودند و هستند.

صادق زاده به برخی آمارها در حوزه آسیب های اجتماعی رفسنجان اشاره و بیان کرد: سه سال متوالی بیشترین کودک آزاری در رفسنجان ثبت شده، ریشه کودک آزاری را باید پیدا کرد و در این‌ زمینه چیزی که موجب کودک آزاری می شود به والدین بازمی گردد لذا بستر خانواده را باید سالم‌ سازی کرد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی