روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

طاها بشاورد ملی پوش کاراته تیم ملی نونهالان از باشگاه ملی پوشان رفسنجان در لیگ مهم کاراته وان مقام سوم این مسابقات را کسب کرد

این مسابقات روز دوشنبه در شهر اردبیل برگزار شد.

رئیس هیات بسکتبال شهرستان رفسنجان گفت: مسابقات بسکتبال جوانان کشور از روز یکشنبه در سالن ورزشی 9 دی رفسنجان آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه دارد.

جواد خوشحالی با بیان اینکه تیم بسکتبال جوانان رفسنجان به عنوان نماینده استان در این مسابقات شرکت می کند، افزود: 9 تیم در این مسابقات حضور دارند.

خوشحالی تصریح کرد: میزبانی مسابقات کشوری بسکتبال در استان کرمان به ندرت اتفاق می افتد و رفسنجان در هیچ دوره ای میزبان مسابقات کشوری نبوده است اما با همتی که هیات بسکتبال در سالهای گذشته انجام داد دست به دست هم دادیم تا این اتفاق در رفسنجان رقم بخورد.

رئیس هیات بسکتبال شهرستان رفسنجان با بیان این مطلب که از لحاظ سخت افزاری با مشکلات عدیده ای برای این ورزش در رفسنجان روبرو هستیم، خاطرنشان کرد: با تلاشی که در این مدت انجام دادیم سالن ورزشی 9 دی را که هنوز به صورت رسمی افتتاح نشده به طور موقت در اختیار گرفته و مسابقات را در این سالن برگزار می کنیم.

بنا به این گزارش، رقابت های بسکتبال قهرمانی کشور جوانان در سه رتبه بندی B ، A و C برگزار می شود که رفسنجان میزبان میزبان رقابت های بسکتبال قهرمانی کشور جوانان پسر در رتبه بندی B است.

در روز اول این مسابقات اردبیل با نتیجه 81 بر 75 از سد قم گذشت، آذربایجان غربی 67 بر 38 یزد را شکست داد، کرمان 50 بر 16 خراسان جنوبی را از پیش رو برداشت، کردستان نیز 68 بر 61 مرکزی را شکست داد.

در روز دوشنبه نیز این مسابقات پیگیری شد که این نتایج حاصل شد: اردبیل 59 بر 53 آذربایجان غربی را شکست داد، قم 61 بر 38 تیم یزد را مغلوب کرد، کرمان در یک دیدار نزدیک 65 بر 62 تیم کردستان را شکست داد و البرز 59 بر 21 تیم خراسان جنوبی را شکست داد.

مسابقات قویترین مردان جنوبشرق کشور روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته به میزبانی رفسنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات پرورش اندام شهرستان رفسنجان، در این دوره از مسابقات تیمهایی از استانهای خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان و هرمزگان شرکت کردند و شهرستان رفسنجان نیز در قالب تیم 5 نفره در این مسابقات حضور داشت.

در پایان این مسابقات آقایان علی اکبر اسدی از رفسنجان مقام اول، رضا صفری از رفسنجان مقام دوم، محمد مرادی علم از شیراز مقام سوم، مجتبی زارع عسکری از بردسیر مقام چهارم، محمدرضا خانی از رفسنجان مقام پنجم و حجت شریفی از رفسنجان به مقام ششم دست یافتند.

مسابقات قویترین مردان جنوبشرق کشور روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری به میزبانی رفسنجان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیات پرورش اندام شهرستان رفسنجان، مسابقات قویترین مردان جنوبشرق کشور عصر پنجشنبه و عصر جمعه هفته جاری در پیست اسکیت پارک جوان برگزار می شود.

شهرستان رفسنجان برای نخستین بار میزبان این مسابقات است و عصر پنجشنبه مسابقات مقدماتی و عصر جمعه مسابقات فینال برگزار می شود.

در این دوره از مسابقات تیمهایی از استانهای خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان و هرمزگان شرکت می کنند.

شهرستان رفسنجان نیز در قالب تیم 5 نفره در این مسابقات حضور خواهد داشت.

مسابقات آسيايي اقيانوسيه به ميزباني كشور ژاپن از ١٧ لغايت ٢٣ شهريور در شهر كيتاكيوشو اين كشور برگزار مي شود.

منصور پورميرزايي وزنه بردار رفسنجانی در دسته فوق سنگين در اين دوره از مسابقات تيم ملي ايران را همراهي مي كند.

مسابقات فوق گام دوم جهت كسب سهميه پارالمپيك ٢٠٢٠ توكيو مي باشد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی