روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

درآستانه سومین سال اجرای طرح شاهد، این بار ملی پوش سابق کاراته رفسنجان آقای طاها بشاورد با توجه به سوابق درخشان در تیم ملی نونهالان و عناوین کسب شده دراین دوره، طبق جمع امتیازات، صاحب جایزه برترین فرزند شاهد کشور گردید.

مسابقات قهرمانی بزرگسالان استان هفته گذشته در شهرستان سیرجان برگزار شد که تیم وزنه برداری شهرستان رفسنجان به مربیگری آرش و امیر وطن خواه و سرپرستی محمد علیزاده قهرمان استان شد. در این مسابقات از تیم رفسنجان، امیر اسماعیلی، آرش وطن خواه، سجاد وطن خواه و محمدرضا ترقی خواه مدال طلا، ابوالفضل احمدی پور، ابوالفضل خالقی و مرتضی بخشایش مدال نقره، پژمان قربانی و ابولفضل یوسف پور مدال برنز، سامان محمدحسنی و محمدجواد احمدی پور مقام چهارم را بدست آوردند.

تیم فوتبال مس کرمان در هفته 26 رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور(جام آزادگان) با 2 گل مقابل کارون اروند خرمشهر به برتری دست یافت.

به گزارش ایرنا، دیدار 2 تیم فوتبال صنعت مس کرمان و کارون اروند خرمشهر عصر یکشنبه در ورزشگاه 15 هزار نفری شهید باهنر کرمان دنبال شد و پس از 90 دقیقه میزبان با نتیجه 2 به صفر توانست سه امتیاز شیرین خانگی را از آن خود کند. تیم فوتبال مس کرمان با این پیروزی 38 امتیازی شد و به جایگاه چهارم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور صعود کرد و کارون اروند خرمشهر نیز با 22 امتیاز در رتبه چهاردم قرار گرفت.

تیم صدر جدولی گل گهر سیرجان عصر یکشنبه در ورزشگاه اختصاصی خود مقابل قشقایی شیراز قرار گرفت و در نهایت به تساوی یک بر یک رضایت داد.

به گزارش ایرنا ، تک گل سیرجانی ها را عباس پور خسروانی در دقیقه 45 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و جواد عباسی نیز از روی نقطه پنالتی برای قشقایی شیراز گلزنی کرد.

داور این مسابقه یک بار دیگر نیز برای تیم فوتبال گل گهر سیرجان اعلام پنالتی کرد که محسن آذرپاد در دقیقه 20 مسابقه نتوانست آن را به گل تبدیل کند تا این دیدار با تساوی خاتمه یابد.

گل گهر سیرجان پس از این دیدار با 43 امتیاز همچنان در صدر جدول رده بندی جام آزادگان کشور قرار دارد و قشقایی شیراز نیز با 32 امتیاز هفتم است.

تیم فوتبال گل ریحان البرز در هفته بیست و ششم لیگ دسته یک کشور برابر مس رفسنجان به تساوی ۱-۱ رسید. در هفته بیست و ششم لیگ دسته یک کشور تیم گل ریحان البرز در ورزشگاه انقلاب کرج برابر تیم مس رفسنجان به تساوی 1-1 رسید.

یاسر فیضی در دقیقه6 برای گل ریحان و حامد حیدری در دقیقه85 برای مس رفسنجان گلزنی کردند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی