روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

صبح امروز 3 بهمن تیم‌های مس رفسنجان و رهیاب گستر تهران در رفسنجان مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند.

تقابل شش امتیازی و جذاب میان دو تیم مدعی گروه دوم که پر افت و خیز هم دنبال شد و در نهایت شاگردان عاطفه رضایی در مس که هفته نخست را با قرعه استراحت گذرانده بودند، موفق شدند رهیاب مدعی را سه بر دو از پیش‌روی بردارند تا این‌چنین به عنوان مدافع عنوان قهرمانی شروع خوبی در فصل جدید داشته باشند.

تیم فوتبال مس رفسنجان برابر میزبانش پیکان با نتیحه سه بر دو به برتری رسید.

در ادامه هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال پیکان از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان مس رفسنجان بود که این دیدار در نهایت با برتری سه بر دو مس رفسنجان به پایان رسید.

برای پیکان در این دیدار محمد ستاری در دقیقه ۸ و محمد امین درویشی در دقیقه ۵۵ گلزنی کردند و گل‌های مس رفسنجان نیز فراز امامعلی در دقایق ۴۰ و ۷۹ و سجاد آشوری در دقیقه ۴۹ به ثمر رساندند.

این چهارمین پیروزی مس رفسنجان و چهارمین شکست پیکان در لیگ بیستم بود.

رای دیدار تیم های مس رفسنجان و سپاهان اصفهان از سوی کمیته انضباطی اعلام شد.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های مس رفسنجان و سپاهان اصفهان در حالی در هفته هشتم از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم مس رفسنجان تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه با توجه به شرایط کنونی رخ داد. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

حسن مرادی، مربی تیم مس رفسنجان نیز به دلیل فحاشی، تهدید و اهانت به داور باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است (این رای قابل تجدید نظر است). همچنین با توجه به دستور موقت صادره به شماره ۴۹۴، دو جلسه محرومیت اعمال شده و محرومیت دیگری ندارد. ضمن اینکه دستور موقت صادره منتفی است.

همچنین به تیم مس رفسنجان اخطار داده می شود چنانچه نتواند از ورود تماشاگرانش در شرایط کنونی جلوگیری کند، تنبیهات شدیدتری اعمال خواهد شد.

تیم مس رفسنجان به سرمربیگری آرش وطن خواه در هفته نخست دور رفت لیگ برتر وزنه برداری جوانان کشور، عنوان نایب قهرمانی رقابت‌ها را از آن خود کرد.

هفته نخست دور رفت لیگ برتر وزنه برداری جوانان کشور با حضور تیم‌هایی از سراسر ایران، ۲۴ تا ۲۷ دی ماه به میزبانی مناطق نفتخیز جنوب در محل سالن نامجو اهواز برگزار شد.

تیم مس رفسنجان به سرمربیگری آرش وطن خواه متشکل از متین محمدی، متین رحمان پناه، امیر اسماعیلی، عبدالله بیرانوند، محمدجواد احمدی پور، علی کشتکار، اسماعیل رضا تبار، حسن عمادی، حسین بیرانوند، علیرضا زندی و ابوالفضل احمدی پور در این رقابت‌ها حضور یافت.

بلندقامتان مس رفسنجان عصر دیروز پنجشنبه ۲۵ دیماه در دومین دیدار از دور برگشت رقابت های لیگ برتر بسکتبال ایران از ساعت ۱۷:۳۰ در تالاربسکتبال آزادی تهران به مصاف پالایش نفت آبادان رفتند. و در نهایت رفسنجانی ها نتوانستند بر حریف خود غلبه کنند تا در پایان با نتیجه ۴۶-۶۶ مغلوب حریف خود شدند.

مسی های رفسنجان با این شکست با ۹ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی گروه “الف” قرار گرفته است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی