روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

بنا به اعلام روابط عمومی هیئت کاراته شهرستان رفسنجان، رقابتهاى انتخابى تيم استعدادهاى برتر پسران استان کرمان با حضور منتخبين دور قبل، روز شنبه ٥ مردادماه برگزار شد که از باشگاه ملی پوشان، طاها بشاورد و ابوالفضل رضازاده به مربیگری سجادحاج غلامعلی به عنوان نفرات برتر راهی مسابقات کشوری استعدادهای برتر گردیدند.

روابط عمومی هیئت کاراته شهرستان رفسنجان اعلام کرد: رقابتهاى انتخابی المپیاد استعدادهای برتر كاراته بانوان استان روز چهارشنبه دوم مردادماه در محل سالن مرحوم استاد وزیری كرمان برگزار گرديد که طی آن، سوگند امیر پناهی از باشگاه میلاد به مربیگری خانم فاطمه رحمانیان به عنوان نفر برتر برای مسابقات استعدادهای برتر کشور برگزیده شد.

سرمربی تیم هندبال مس کرمان گفت: مجتبی حیدرپور بازیکن ملی‌پوش تیم ملی هندبال و کاظم جمعه‌زاده بازیکن اسبق تیم ملی هندبال به تیم مس کرمان پیوستند.

حمید صادقی اظهار داشت: مجتبی حیدر پور بازیکن ملی‌پوش تیم ملی هندبال و کاظم جمعه‌زاده بازیکن اسبق تیم ملی هندبال به تیم مس کرمان پیوستند.

در پایان مرحله دوم رقابت های لیگ برتر دوچرخه سواری کشور، رکاب زنان مس کرمان در مجموع رقابت ها در جایگاه پنجمی جدول امتیازی این مسابقات قرار گرفتند. به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ مسابقات دومین مرحله لیگ برتر پیست آقایان در پیست مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و 50 رکابزن از 8 تیم در 10 ماده رقابت خود را برگزار کردند.در پایان رقابت های این دور و مرحله اول رقابت ها، تیم مس کرمان که با ترکیب تیم جوانان خود در بازی های لیگ برتر شرکت کرده است در جایگاه پنجمی ایستاده است و چشم به مراحل بعدی رقابت ها دارد. در جدول این رقابت ها تیم های دانشگاه آزاد اسلامی در صدر جدول قرار دارد و تیم های سپاهان اصفهان در رده دوم و پیشگامان کویر یزد در جایگاه سومی ایستاده است.

با شکست یک بر صفر تیم فوتبال مس نوین در اهواز برابر استقلال این شهر، سقوط مس نوین در جدول بازی‌های این فصل از لیگ دو به دسته سوم قطعی شد.

تیم مس نوین برای رساندن شانس‌های بقای خود، نیاز حیاتی به کسب امتیاز در بازی مقابل استقلال اهواز را داشت، اما پس از دریافت گل اول، تلاش بازیکنان این تیم برای جبران آن سودی نداشت.

با این شکست مس نوین با ۱۸ امتیاز عملا شانسی برای بقا درجدول ندارد و تنها می‌تواند به برخی صحبت‌ها مبنی بر سقوط یک تیم از این گروه دل ببندد که هیچ تائید رسمی فعلا ندارد.

تیم مس نوین در این فصل از رقابت‌ها سه مربی برروی نیمکت خود دید که رضا ترکزاده در هفت مسابقه با این تیم به دو تساوی و پنج شکست رسید. رضا عبدالرشیدی در ۷ بازی هدایت این تیم را برعهده داشت که دو پیروزی، دو تساوی و سه شکست حاصل کار وی بود و در نهایت، ولی میرزایی در ۹ مسابقه سرمربی این تیم بود که ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۵ شکست نیز برای مس نوین با هدایت او ثبت شد.

بهرشکل مس نوین به همراه ایرانجوان بوشهر یک هفته قبل از پایان رقابت‌های این فصل لیگ دو به دسته پائین‌تر سقوط کردند تا بازی آخر مس نوین در کرمان برابر پاس همدان که روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه در کرمان برگزار می‌شود جنبه تشریفاتی پیدا کند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی