روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

با شکست یک بر صفر تیم فوتبال مس نوین در اهواز برابر استقلال این شهر، سقوط مس نوین در جدول بازی‌های این فصل از لیگ دو به دسته سوم قطعی شد.

تیم مس نوین برای رساندن شانس‌های بقای خود، نیاز حیاتی به کسب امتیاز در بازی مقابل استقلال اهواز را داشت، اما پس از دریافت گل اول، تلاش بازیکنان این تیم برای جبران آن سودی نداشت.

با این شکست مس نوین با ۱۸ امتیاز عملا شانسی برای بقا درجدول ندارد و تنها می‌تواند به برخی صحبت‌ها مبنی بر سقوط یک تیم از این گروه دل ببندد که هیچ تائید رسمی فعلا ندارد.

تیم مس نوین در این فصل از رقابت‌ها سه مربی برروی نیمکت خود دید که رضا ترکزاده در هفت مسابقه با این تیم به دو تساوی و پنج شکست رسید. رضا عبدالرشیدی در ۷ بازی هدایت این تیم را برعهده داشت که دو پیروزی، دو تساوی و سه شکست حاصل کار وی بود و در نهایت، ولی میرزایی در ۹ مسابقه سرمربی این تیم بود که ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۵ شکست نیز برای مس نوین با هدایت او ثبت شد.

بهرشکل مس نوین به همراه ایرانجوان بوشهر یک هفته قبل از پایان رقابت‌های این فصل لیگ دو به دسته پائین‌تر سقوط کردند تا بازی آخر مس نوین در کرمان برابر پاس همدان که روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه در کرمان برگزار می‌شود جنبه تشریفاتی پیدا کند.

تیم صدرنشین گل گهر سیرجان در هفته سی و یکم لیگ برتر به تساوی بدون گل برابر بادران تهران رضایت داد تا در پایان این هفته همچنان به صدر جدول رده بندی تکیه بزند.

گل گهر با این تساوی و 49 امتیاز در صدر جدول باقی ماند.

گل گهر سیرجان هفته بعد یک بازی بسیار حساس برابر فجر سپاسی خواهد داشت، بازی که در صورت پیروزی می تواند صعود خود را به لیگ برتر تا حد زیادی قطعی کند.

صنعت مس کرمان که با چهل امتیاز ششم است، این هفته با قرعه استراحت مواجه شده بود.

آرش وطن خواه به عنوان مربی به اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری جوانان جمهوری اسلامی ایران دعوت شد.

طی حکمی از سوی علی مرادی، رییس فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران، آرش وطن خواه، مربی رفسنجانی که چندین دوره سرمربیگری تیم استان کرمان در مسابقات کشوری را عهده دار بوده است به عنوان مربی ادواری به اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری جوانان جمهوری اسلامی ایران دعوت شد.

این مربی شایسته استان کرمان باید روز یکشنبه یکم اردیبهشت ماه در محل فدراسیون وزنه برداری در مجموعه ورزشی آزادی حضور بهم رساند.

گفتنی است آرش وطن خواه هم اکنون مربی تیم شهرستان رفسنجان است که چندین دوره سرمربیگری تیم استان کرمان و کسب عناوین متعدد قهرمانی تیمی به همراه این تیم را عهده دار بوده است.

وی همچنین مسئولیت کمیته تحقیق و توسعه، آموزش و استعدادیابی هیئت وزنه برداری شهرستان رفسنجان و استان کرمان را در کارنامه ی ورزشی خود دارد.

درآستانه سومین سال اجرای طرح شاهد، این بار ملی پوش سابق کاراته رفسنجان آقای طاها بشاورد با توجه به سوابق درخشان در تیم ملی نونهالان و عناوین کسب شده دراین دوره، طبق جمع امتیازات، صاحب جایزه برترین فرزند شاهد کشور گردید.

مسابقات قهرمانی بزرگسالان استان هفته گذشته در شهرستان سیرجان برگزار شد که تیم وزنه برداری شهرستان رفسنجان به مربیگری آرش و امیر وطن خواه و سرپرستی محمد علیزاده قهرمان استان شد. در این مسابقات از تیم رفسنجان، امیر اسماعیلی، آرش وطن خواه، سجاد وطن خواه و محمدرضا ترقی خواه مدال طلا، ابوالفضل احمدی پور، ابوالفضل خالقی و مرتضی بخشایش مدال نقره، پژمان قربانی و ابولفضل یوسف پور مدال برنز، سامان محمدحسنی و محمدجواد احمدی پور مقام چهارم را بدست آوردند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی