روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

تیم فوتبال سپاهان موفق شد در اولین دیدارش در لیگ برتر بعد از تعطیلی به خاطر شیوع بیماری کرونا، گل گهر سیرجان را شکست بدهد.

به گزارش ایسنا، هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام یک بازی دیگر ادامه پیدا کرد. در این مسابقه تیم‌های فوتبال سپاهان و گل‌گهر از ساعت ۲۰:۴۵ و در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند. این بازی در نهایت با پیروزی ۲ بر صفر سپاهان به پایان رسید.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: رقابت‌های لیگ دو اتلون به علت شرایط پاندمی کووید ۱۹، تداوم آن و نبود شرایط برگزاری لیگ با همان تک مرحله خاتمه یافت و تیم بانوان آیفا کرمان عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

زهرا نعمتی تیرانداز پرافتخار ورزش کرمان و جهان در مسابقات جهانی پاریس شرکت می‌کند تا در صورت کسب پیروزی بتواند جواز حضور در المپیک توکیو را کسب کند.

سعید قرایی رئیس روابط عمومی باشگاه مس کرمان گفت: این مسابقات شامل مسابقات قاره‌ای و جهانی است که قرار است سهمیه المپیک در آنها توزیع شود و با توجه به اینکه مسابقات قاره‌ آسیا تمام و سهمیه‌های قاره‌ای توزیع شده است، ایران تنها در یک مسابقه جام جهانی باید شانس خود را برای افزایش سهمیه المپیک امتحان کند.

وی اظهار داشت: مسابقات جام جهانی قرار بود خرداد ماه امسال در آلمان برگزار شود اما با شیوع ویروس کرونا این مسابقات لغو شد و تاریخ جدید این مسابقات خرداد ۱۴۰۰ به میزبانی فرانسه و شهر پاریس تعیین شده است.

تیم فوتبال مس کرمان در بازی دوستانه مقابل تیم آرمان گهر سیرجان با یک گل به پیروزی رسید.

تیم فوتبال مس کرمان در ادامه روند آماده سازی خود، در بازی تدارکاتی به مصاف تیم آرمان گهر سیرجان رفت که در پایان این بازی تیم مس با یک گل به پیروزی رسید.برتری مس کرمان برابر آرمان گهر سیرجان؛ در این بازی که از ساعت 7 بعد از ظهر در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد، کادر فنی تیم مس با ترکیب های مختلف سعی در آمادگی کامل خود داشتند که در نهایت با تک گل رضا صدری برای مس کرمان این بازی به پایان رسید.

تیم مس کرمان پیش از این نیز در یک بازی دوستانه دیگر برابر تیم مس شهربابک به برتری دست یافته بود.

روند تمرینات و آماده سازی تیم فوتبال مس کرمان وآرمان گهر سیرجان برای از سرگیری رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور مطابق برنامه ریزی های کادر فنی ادامه دارد.

تیم فوتبال گل گهر سیرجان عصر چهارشنبه هفته گذشته در یک بازی تدارکاتی نتیجه بازی را یک بر صفر به پرسپولیس تهران واگذار کرد.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در یک اشتباه دفاعی در دقیقه ۵ بازی توسط سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس گل اول را دریافت کردیم.

حیدر افسری گفت: در ادامه بازی بازیکنان ما در تلاش برای جبران گل خورده بودند که در یک درگیری بین منشا با شجاع خلیل زاده، منشا از ناحیه پهلو مصدوم شد و از بازی بیرون آمد.

وی تاکید کرد: در پایان نتوانستیم نتیجه را جبران کنیم و بازی را با یک گل واگذار کردیم.

افسری در خصوص مصدومیت منشا افزود: به نظر نمی‌آید که مصدومیت منشا خاص باشد و پزشکان تیم در حال بررسی وضعیت وی هستند.

دو تیم فوتبال گل گهر سیرجان و پرسپولیس امروز در یک بازی تدارکاتی از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید کاظمی تهران به‌مصاف یکدیگر رفتند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی