روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

در مجمع انتخاباتی رییس هیئت هندبال استان کرمان سیدرضا مهدوی به ریاست هیئت هندبال استان کرمان انتخاب شد.

در هفته شانزدهم رقابتهای لیگ دسته اول جوانان کشور دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و استقلال کاشان در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.

در این دیدار دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی 1-1 رضایت دادند. گلهای این دیدار را علی ثابتی در دقیقه 13 برای استقلال کاشان و علی قاسمی در دقیقه 98 برای مس رفسنجان به ثمر رساندند. مس رفسنجان با این تساوی 26 امتیازی شده و در صدر جدول قرار گرفته است.

جوانان مس رفسنجان در هفته هفدهم از این رقابتها یکشنبه 14 بهمن از ساعت 14 در ورزشگاه گلیشاد اصفهان میهمان پدیده این شهر خواهد بود.

در رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور، نمایندگان استان کرمان با پیروزی راهی پلی آف شدند.

در هفته آخر مسابقات، دختران کویر مس کرمان، میزبانش دریژنو فرخشهر را نه بر یک درهم کوبید تا با 41 امتیاز راهی مرحله پلی آف شود.

کرمانی ها در این مرحله به مصاف نامی اصفهانی می روند که با 51 امتیاز رده دوم را به دست آوردند.

فاطمه ارژنگی بازیکن تیم دختران کویر مس کرمان با 33 گل زده برترین گلزن لیگ امسال شد.

فاطمه ارژنگی ستاره مشهدی و با تجربه تیم دختران کویر مس کرمان که رقابت تنگاتنگی بر سر کسب عنوان خانم گلی لیگ برتر فوتسال بانوان ایران در فصل ۹۷ بود، توانست با درخششی چشمگیر برابر تیم دریژنو فرخ‌شهر با ثبت شش گل زده و با مجموع ۳۳ گل زده عنوان برترین گلزن فصل را به نام خود ثبت کند.

دور رفت مسابقات لیگ واترپلو، جام ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد.

در هفته دوم از دور رفت مسابقات لیگ واتر پلو، جام ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، تیم شهید نشاط ۱۰ بر ۸ تیم زنده یاد صمدانی را مغلوب کرد و تیم شهید پذیرفته ۱۱ بر ۹ از سد تیم زنده یاد شاعری گذشت.

در هفته سوم و آخر دور رفت این رقابت‌ها نیز طی دیداری حساس و جنجالی، دو تیم بزرگسال شهید پذیرفته و شهید نشاط به مصاف هم رفتند که در پایان، تیم شهید پذیرفته توانست در یک بازی پایاپای ۱۱ بر ۱۰ تیم شهید نشاط را از پیش رو بردارد.

در دیگر این دیدار‌ها نیز دو تیم زیر ۱۷ سال مرحوم صمدانی و مرحوم شاعری با هم به رقابت پرداختند که در نهایت این دیدار با نتیجه مساوی ۸ به پایان رسید.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی