روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

دومین المپیاد ورزشی محلات رفسنجان با حضور جمعی از ورزشکاران و مسئولان در ورزشگاه تختی با روشن‌کردن مشعل المپیاد توسط منصور پورمیرزایی قهرمان وزنه‌برداری معلولان کشور و نایب‌قهرمان جهان آغاز به‌کار کرد.

محمدرضا عظیمی‌زاده شهردار رفسنجان در مراسم افتتاح این المپیاد گفت: برگزاری این المپیاد غیر از بحث مسابقه و ورزش مشی همکاری و همدلی و رفتار بهتر را به نمایش می‌گذارد و عمده هدف ما این است که تمرین کنیم چگونه مسابقات با همراهی و همدلی و با نظم برگزار شود و محلات رشد کنند و مردم نسبت به محلات خود حساس شوند.

وی با بیان اینکه امیدواریم سال به سال این المپیاد پرشورتر برگزار شود گفت: این المپیاد فرصتی است افراد استعداد خود را نشان دهند.

ایجاد 30 زمین چمن در رفسنجان

احمد انارکی‌محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از شهرداری و شورای شهر و مسئولان هیأت‌های ورزشی بیان داشت: ورزش محلات می‌تواند استعدادهای خوب یچه‌های ما را به راحتی شناسایی کند.

وی تصریح کرد: با برگزاری این مسابقات در محیطی آرام در دل شهر باید بتوانیم با رشته‌های مختلف ادامه زنجیره قهرمان‌پروری را تقویت کنیم.

انارکی‌محمدی خاطرنشان کرد: برای خدمت، کشور نیازمند خدمت جوانان و پرورش نوجوانان است که سلامتی لازمه خدمت است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: قهرمانانی همچون منصور پورمیرزایی افتخار شهر و کشور ما هستند.

وی عنوان کرد: هر پارکی توسط شهرداری در هر محله‌ای ایجاد شود یک زمین چمن برای برادران و سالنی برای خواهران در کنارش ایجاد خواهد شد، در شهرستان نزدیک به ۳۰ زمین چمن دیده شده که در برخی مناطق اجرا شده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی