روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

برنامه مسابقات نمایندگان فوتبال استان کرمان با حریفان خود در لیگ دسته یک کشور مشخص شد.

به گزارش ایرنا ،تیم های مس کرمان، مس رفسنجان و آرمان گهر سیرجان نمایندگان استان کرمان در لیگ دسته یک کشور هستند که بازی های باقیمانده این تیم ها در لیگ دسته یک کشور مشخص شد.

بدین ترتیب در هفته بیست و هفتم لیگ دسته یک در روز سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ تیم مس کرمان با مس رفسنجان در ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه در ورزشگاه امام علی(ع) کرمان به مصاف یکدیگر می روند و تیم آرمان گهرسیرجان با نود ارومیه در ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان بازی می کند.

در هفته بیست و هشتم لیگ دسته یک روز دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ تیم مس رفسنجان در ورزشگاه شهداء رفسنجان در ساعت ۱۹ و پانزده دقیقه میزبان رایکا بابل است و بادران تهران با مس کرمان در ساعت ۱۹:۵۰ در ورزشگاه غدیر تهران بازی می کند. علم و ادب تبریز نیز با آرمان گهرسیرجان در ساعت ۲۰:۲۰ بازی می کند اما به دلیل عدم تجهیز نور ورزشگاه محل برگزاری متعاقباً اعلام می گردد.

در هفته بیست و نهم لیگ دسته یک کشور در روز یکشنبه ۲۲ تیر ۹۹ تیم آرمان گهرسیرجان میزبان نیروی زمینی تهران است. این بازی ساعت ۱۹:۱۰ در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان برگزار می شود. تیم مس کرمان نیز از ساعت ۱۹:۱۰ در ورزشگاه امام علی(ع) کرمان به مصاف نود ارومیه می رود و ملوان بندرانزلی میزبان مس رفسنجان از ساعت ۲۰ در ورزشگاه تختی انزلی خواهد بود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی