روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

تیم فوتبال مس رفسنجان پس از قهرمانی در لیگ دسته یک کشور در تلاش است با تقویت این تیم حضور مقتدرانه ای در لیگ برتر فوتبال کشور داشته باشد. اخبار نقل و انتقالات تیم مس رفسنجان بدین صورت بود.

حمید گلزاری، کوروش ملکی ، مهاجم و دروازه‌بان فصل گذشته مس رفسنجان در یک اتفاق غیر منتظره از جمع شاگردان ربیعی جدا شدند و به سایپا پیوستند. پیش بینی می‌شد این دو بازیکن باتوجه به نیاز مسی‌ها به آن‌ها در این تیم باقی بمانند اما از تیم جدا شدند تا ربیعی به دنبال جاگزین برای آن‌ها باشد.

اما اولین خرید مس رفسنجان در لیگ برتر دروازه‌بان فصل قبل صنعت نفت آبادان بود.

ناصر سالاری دروازبان فصل قبل صنعت نفت آبادان که توانسته بود عنوان چهارمی بهترین گلرها را از آن خود کند، به تیم مس رفسنجان پیونست تا جایگزینی مناسب برای بازیکنان ازدست داده شود.

همچنین عقیل کعبی مدافع فصل قبل نفت آبادان هم با عقد قراردادی نارنجی پوش شد.

کعبی سابقه قهرمانی با فولاد نوین در لیگ دسته اول، قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر و حضور در نفت آبادان را در کارنامه خود دارد.

مس رفسنجان دو بازیکن هم از مس کرمان خرید؛ داود نوشی صوفیانی و حسین شنانی، دروازبان و مهاجم فصل گذشته مس کرمان با عقد قراردادی به جمع شاگردان محمد ربیعی پیوستند.

پنجمین خرید مس رفسنجان از استقلال خوزستان آمد و علیرضا دغاغله بازیکن فصل قبل استقلالی ها به جمع شاگردان محمد ربیعی پیوست.

این بازیکن که در پست دفاع چپ بازی می کند سابقه حضور در تیم استقلال خوزستان و ملوان بندر انزلی را در کارنامه خود دارد.

همچنین سعید کریمی بازیکن فصل قبل نساجی مازندران با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست.

این مهاجم که سهمیه زیر ۲۱ سال محسوب می شود سابقه حضور در پرسپولیس تهران ، شاهین بوشهر و نساجی مازندران را در کارنامه خود دارد.

قائم اسلامی خواه بازیکن فصل قبل ماشین سازی تبریز نیز دیگر خری مسی ها بود.

در ادامه خریدهای مس رفسنجان برای حضوری مقتدر در لیگ برتر فوتبال کشور این تیم، عماد میرجوان مهاجم فصل قبل مسجد سلیمان را خرید.

میثم نقی زاده هافبک فصل گذشته نفت مسجدسلیمان، پس از توافق با مسئولان باشگاه مس رفسنجان با عقد قراردادی به جمع شاگردان محمد ربیعی پیوست.

نقی زاده سابقه حضور در تیم های پرسپولیس، شهرخودرو و پارس جنوبی جم را نیز در کارنامه خود دارد.

اما مسی های رفسنجانی برای حفظ مهره های تاثیر گذار خود قرار داد برخی از بازیکنان را تمدید کرد.

مهرداد رضایی، مهرداد آوخ، محسن آذرباد، پیمان نامور و محسن طرحانی از بازیکنانی بودند که قرارداد خود را با مس رفسنجان تمدید کردند.

همچنین محمدحسین کریم زاده بازیکن فصل قبل فجر شهید سپاسی شیراز پس پایان رساندن خدمت مقدس سربازی در این تیم، به مس رفسنجان بازگشت تا با پیراهن نارنجی برای تیمش در این فصل به میدان برود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی